Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van pár panasz, ti mit csináln...

Van pár panasz, ti mit csinálnátok a helyemben és a barátnőm helyébe?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton panaszkodik a tesójára.

Sokszor azt meséli, hogy beszólogat neki, pl. mikor esznek: - Ne úgy fogd a villát, olyan idétlen vagy.... (De ezt úgy mondja, hogy tök normálisam fogja a villát)


Egyszer mikor ott voltam, a barátnőmmel elterveztük hogy játszunk, de a tesója miatt nem tudtunk, de csak azért, mert meg kellett fürdetnie a kutyát, de "rásózta" a barátnőmre:

-Fürdesd már meg a kutyát!!

-Jó lesz akkor ha majd végzünk?

-Nem! Most azonnal fürdesd meg!

-De...szeretnénk játszani vagy valami.

-Nem érdekelsz! Ez csak kifogás! Egy perc múlva kint akarlak látni az udvaron!!!


Na igen, ilyeneket is mesél a bnőm.

Meg sokszor őt hibáztatja, akármi van.

Pedig a tesója 16/L

A barátnőm meg 14/L

Szóval nagyobb nála, és nem tudom miért van ez. A múlthéten nem panaszkodott, de tegnap igen. Nem tudom hogy hogyan segítsek neki, vagy valami, mert sosem tudok neki vmi "okosat" mondani. Mondom neki hogy ne foglalkozzon vele, meg ilyesmi, de úgy nem nagyon tudok neki segíteni. :(



#panaszkodás #kamaszodás #Tesó. Barátnő
2016. febr. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
A nagy testvér előszeretettel ugráltatja a kicsit ez sok testvér párnál így van ezt el kell fogadni.
2016. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.Kérdező!

Gondolod, hogy az ugráltatás miatt? De sokszor beszól neki, ok nélkül.

2016. febr. 25. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az átlag 16 éves tinilányok ilyen genyók. A testvérükkel főleg.

Én lassan 22 vagyok, de még én is tudok néha igen nagy g*ciláda lenni az öccseimmel. De én legalább észreveszem magamon :D

2016. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi. Szokásos testvérek közötti piszkálódás.

Mit kéne segítened? Nem is történt semmi sem.

2016. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak "tökösebbnek" kéne lennie a kisebbnek, és nem ugrani minden első szóra.
2016. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.válszolónak: Azért szeretnék "segíteni" , mert mindig nekem panaszkodik, és nem nagyon tudom megvígasztalni, mert nekem eleve nincs tesóm, és nem nagyon élem át ezt a helyzetet otthon....csak azért szerettem volna megvígasztalni, mert mindig szomorú emiatt ....


Köszi a válaszokat!!!

2016. febr. 26. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Mondok egy példát. Édesanyám szexuális kapcsolata nem éppen a legjobb a párjával, csoda, ha 3 havonta egyszer rá tudja venni a pasit az akcióra. Mindig nekem panaszkodik, én meghallgatom, de őszintén, szerinted tudok segíteni rajtuk? Ezt nekik kell megoldani.

A te helyzeted is ilyen. Nem tudsz segíteni, maximum meghallgatni a barátnődet :)

2016. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!