Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szóljak a szülőknek? Bővebben...

Szóljak a szülőknek? Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval amerikában vagyok cserediák, és egyik nap az itteni húgom bejött a szobámba, megfogta a 750 dolláros telefonomat és tiszta erőből nekidibta a falnak. A fal egy kicsit beszakadt, és a telefonom kepernyője is, bekapcsol meg minden. Mindezt azért mert nem írtam vissza a barátnőjének akivel 1 hónapig jártunk, és pont prom ( sulibál) előtt szakítottunk, ő ezt nem mondta ki de én tudom, hogy egy másik, itt gazdagabb srác miatt. Szóljak szerintetek a szülőknek, mert félek, hogy emiatt megromolhat a kapcsolatom velük, de nem akarom, hogy kifizessék, mert nem egy gazdag család, (itteni anyukám 2 műszakban dolgozik) továbbá a húgom nem igazán törődik a dolgokkal, amióta itt vagyok 2 telefont is elvesztett. Szóval szóljak vagy ne, és ha igen akkor mit mondjak?
2016. márc. 21. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szólj! Csak mondd el hogy nem szeretnél többet ilyet tapasztalni a lánytól!

Kérdezd meg hogy viselkedj a lánnyal amikor ilyen! Zárd a szobád? vagy mi legyen?

Majd ők rendezik a többit.

2016. márc. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos hogy szólnak. Ne hagy szó nélkül mert mindig ezt fogja akkor csinálni! Ha kel alj bosszút!de ha nem. Vagy ilyen akkor mondd el a szüleimnek szorul szóra.. Utána lehet vissza fog de lehet hogy nem. De ez rajtad is múlik.
2016. márc. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a bosszú állás nem segít, ellenben mélyítheti a problémákat, szólj a szülőknek, ők vaszeg majd megoldják
2016. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Beköpném, mint légy a húst.
2016. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen meg kell nekik mondani, mi történt. A kis csajt csak ők tudják helyre tenni, hogy többé ne csináljon ilyet. Kamuzhatsz, hogy garanciális a telefon, meg tudod csináltatni ingyen vagy ilyesmi, ha szükséges, de az esetről tudniuk kell.
2016. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!