Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szóljak a szülőkne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a szülőknek, vagy valakinek? 18L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, barátom is egyébként, aki egy nála 7 évvel idősebb csaj tetszik neki. Úgy tűnik ez fordítva is igaz, mert egyre többet beszélnek. A csaj kezdeményezte, mert a barátom állandóan nézegette meg ilyenek. Én magam is észrevettem, hogy elégé bejön neki.


Hát én totál ledöbbentem. Szerintem ez valahol nem normális, helyes. Hiába elmúlt 18, szerintem szólnom kellene a szüleinek, hogy beszéljék le róla, tiltsák el tőle, vagy valami. Nagyon rendes srác. A csaj is annak tűnik, de szerintem fejben nincs rendben, hogy egy kisfiúval képes kikezdeni.


Én próbáltam mondani neki, hogy ez így nincs rendjén, keressen egy vele egykorút, de nem figyel rám.


Nem tudom mit akar. Mielőtt elkezdetek beszélgetni, többször láttam mikor hazafelé mentünk, hogy nagyon nézte, zavarba jött, elbámult rajta meg ilyenek.


Mi tévő legyek? A sráchoz nem ő illik. A srác haverjai is sokszor bámulják, nem tudom mit esznek rajta, kész röhej.


Beszéljek az anyukájával, mert amúgy jóban vagyok vele?


Biztos elcsábítja vagy valami. Ki tudja mi lesz a vége? Komolyan, mit csináljak? Aggódom. Hülye nőszemély, hogy jön ilyesmihez? Majd beleesik a srác és csúnya vége lesz.


Ha elmondom, azzal segítek vajon?


Nem hozzá való!!! De tuti arra megy ki a játék, hogy behállózza. Mi másért akar vele barátkozni??? Egy felnőtt nő egy gyerekkel?


Csak azt kellene csinálni, hogy kis pletykát terjeszteni róla... Csúnya dolog, de indokolt.


Szerintetek?


2015. okt. 22. 22:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja már kérdezted. Mondtuk, hogy ne szólj bele. Ne legyél már aberrált! :D
2015. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne nevettesd ki magad...
2015. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
beteg nő vagy te!
2015. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést másodjára olvasom. Minek tetted fel újra? Azt hiszem, már akkor is leírták, hogy nem sok közöd van a haverodhoz magánéleti szempontból. Ha egy 80 éves vén mammerrel támad kedve kavarni, akkor szíve-joga, neked viszont semmi beleszólásod sincs.
2015. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neked a neved legyen kussss mert semmi közöd hozzá de mikor megkérdezted pár napja is elmondtam ezt.
2015. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem. Ti viszont nem veszitek komolyan a problémát. A barátja vagyok, csak a jót akarom neki. Sosem ártanék semmivel neki. De ti csak hajtjátok, hogy ez így okés. A f@$zt se okés.
2015. okt. 22. 22:18
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Reméltem, hogy a pár nap alatt kikormol téged valaki, hogy lehiggadj. De, ha így viselkedsz, 80 éves korodig nem történik meg ez. :)
2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkora címeres görény nő vagy hogy ilyet én még életembe nem láttam.

Te mész szembe a forgalommal de a tömeg a hülye?

istenem, te gyökér.

2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne te akard már megszabni neki, hogy kivel jöjjön össze. Te mit szólnál, ha össze akarnál jönni egy hapsival, és a saját barátnőid kavarnák a szart a hátad mögött? Gondolom jólesne.
2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene közöd van hozzá? Elment az eszed? Vagy talán magadnak akarod a fiút? Ha kellenél veled lenne, de biztos nem véletlen hogy a másik nő kell neki. A korkülönbség nem számít. Nekem a férjem négy évvel fiatalab, ismerősőmnek 7 évvel, de ismerek olyat is, ahol 15 évvel idősebb a nő,igaz még nem házasok.

Neked nagy baj van valahol a fej környékén!

2015. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!