Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak vele? Szóljak a...

Mit csináljak vele? Szóljak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az ikertesóm már 2-3 napja egyátalán nem eszik. Reggelizni amúgy se szokott, a büfében szoktunk szendvicset venni, de már napok óta nem jön velem. Ebédre anya rendel kaját, arra az mondja, hogy passzolja, mert tanulnia kell és az öcsém szokta megenni a kajáját. Vacsorázni szintén nem jön le, vagy ha mégis akkor közli, hogy nem éhes. Anyáéknak az egészből semmi nem tűnik fel csak, hogy pár napja nem vacsizik. Szerintem ez így nem oké... Mit kéne csinálom? Elmondjam anyának?

17/l


2015. dec. 2. 15:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy miért..
2015. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy stresszes. nálam is volt nemrég, hogy 3 napig semmi nem ment le, csak folyadék. aztán visszajött az étvágyam és eszek megint rendesen. anya ráadásul rimánkodott is, hogy egyek, mert nem hitte el, hogy 3 napja nem eszek és nem vagyok éhes.

max kérdezd meg tőle, hogy történt-e valami, de ne erőszakoskodj hogy egyen, mert semmire nem mész vele. ha éhes lesz akkor is eszik pár falatot amivel el van.

2015. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én látom rajta, hogy valami baj van pár napja nem úgy viselkedik, ahogy szokott. Alapjáraton be nem áll a szája, most meg alig beszél, tök visszahúzódó lett. De hiába faggatom azt mondja, hogy minden rendben van.
2015. dec. 2. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Akkor úgy négyszemközt mond el a szüleidnek, meglehet tapintatosan kipuhatolják az okát.
2015. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne avatkozz bele a magánéletbe. Nyilván valami szerelmi ügye van. Majd ha éhes lesz, úgyis eszik.
2015. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd el édesanyátoknak!
2015. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet valami szerelmi bánat féleség van a dologban.

én utoljára akkor nem ettem napokon át.

2015. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma amikor hazajött beszéltem vele, de továbbra sem mond semmit, vacsorázni se jött le (megint). Miután kimentem a szobájából hallottam, hogy telefonon beszélt valakivel, hogy este 11-kor találkozunk.

Nagyon félek, hogy valami rosszba keveredett...

2015. dec. 2. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kel aggodni a test csak pár hónapig bírja a tartalékokon utána bekapcsol a vész riaszto és 2 pofára fog zabálni és a duplájára hizik ez a jojó diéta
2015. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!