Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm magyon megvaltozott...

A tesóm magyon megvaltozott amiota a badatnojevel van. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is ertem, hogy jottek ossze, hiszen a tesomnak sose voltak ilyen nagyratoro almai, a lany meg mint a gep megy elore. Mi eredetileg videki csalad vagyunk, ugy koltoztunk fel Pestre. Eleg nehezen elunk meg, alberletben lakunk es csak nekem van bejelentett munkahelyem. Anyukam csaladoknal takarit. Az ocsem tavaly erettsegizett. 1 eve van egyutt ezzel a lannyal. Kedves amugy, de egyaltalan nem olyan mint mi. Az a tipikus jomodu gyerek, akivel sokat foglalkoznak. Kituno tanulo, jol oltozott, tokeletes haj, tokeletes fogsor, nagy haz, sok utazas stb. Neki nagy celjai vannak az eletben. Egyetemre megy, kulfoldre akar koltozni, megy egy nyelvet megtanulni a 3 melle amit tud. Mi ilyen dolgokat nem igazan csinalunk, mert dolgozunk, mert kell. Az ocsemmel teljesen egymasba habarodtak. Azt hittem nem fog sokaig tartani, mert a lany gazdag, de nem igy lett. Most egyutt tanulnak angolul, nemetul. A lany idejon, es leul a kopott kanapenkra tanulni vele, mintha nem is lenne gazdag. Joizuen megeszi amit anyukam fozott, pedig nem eszunk extra dolgokat. A multkor is csak krumplisteszta volt. Es meg mosogatni is segit. Mindezt ugy, hogy a rajta levo ruhak tobbe kerulnek mint a mi osszes butorunk. Az ocsem mindig is ertet a muszaki dolgokhoz, szereleshez. Meg a lany apja, aki az a tipikus oltonyos, szivarozo uzletember is megmondta hogy lat benne fantaziat mert fejlodokepes. Mondjuk ezt nem igazan ertem. Most egyetemre akar menni, nyelveket tanulni. Ez jo, de ilyen hirtelen valtozast nem tudok elfogadni.
2016. ápr. 7. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
95%
Féltékeny vagy.
2016. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Most az a bajod, hogy a tesód és a barátnője nem olyan felszínes mint te?
2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most komolyan kotozkodtok??? Normalisan tettem fel a kerdest. Mi ebben a felszines? Vagy a feltekeny. Irtam h nem tudom ennyi ev utan hova tenni a nagy valtozast.
2016. ápr. 7. 13:30
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Inkább örülj neki.

A tesód nem megváltozott, csak a barátnő hatására előtérbe kerültek azok a dolgok, amelyek eddig is benne voltak, csak valami rejtett zugban.

2016. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Mit nem tudsz elfogadni? Te hány éves vagy? Igen, szerintem is irigy vagy.
2016. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
88%
Igen, féltékeny vagy, mert egy ilyen rendes, okos barátnője van, és nem csak sodródik az árral.
2016. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerinrem meg had tudjam mar jobban hogy irigy vagyok e. En azt hittem h a gazdagok bunkok, folenyesek. Ez a lany kedves. Ezt se tudom hova rakni. Az ocsem 18 evek keresztul sz..rt bele mindenbe. Ez is egy nagy valtozas.
2016. ápr. 7. 13:34
 8/21 A kérdező kommentje:
Orulok, csak furcsa, de csak vonogatta a vallat.. Mi is mondtuk neki hogy tanuljon. Lehet hogy szerelmesnek kellet lennie ahoz, hogy rajojjon, hogy megis tanulni kell?
2016. ápr. 7. 13:35
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mit tegyél? örülj neki. Egyenlőre ahogy elnézem az öcséd barátnője az egyetlen kiugrási lehetőségetek abból a sz.arból, amiben vagytok. Bár nagy eséllyel elunja majd a mártírszerepet a lány és otthagyja a tesódat, de ki tudja, hátha nem és akkor végre közelebb kerültök egy olyan családhoz ahol pénz is van. Az emberek ennek általában örülnek. Az külön jó, hogy a tesód tanul, lehet, hogy a lány apjától jó munkát is kaphat, akár téged is alkalmazhat, vagy találhat neked is valami jobb munkát a kapcsolatain keresztül. Nem értem mi a bajod. Ja, hogy azt hitted, h minden gazdag bunkó, hát nem mindegyik az, a szegények között is van sok bunkó, meg folyton kisebbségi komplexusuk van és nekiállnak menőzni, persze inkább röhejesek, mert kb. 2 mp alatt le lehet róluk vágni, h mi a helyzet. De ez mind általánosítás mindenhol vannak jó fejek, meg nem jó fejek is.
2016. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem furcsán tetted fel a kérdést, ezért mondják,hogy irigy vagy. "Mit tegyek?" Mit kéne tenned? Örülj neki,hogy ilyen a barátnője, ráadásul úgy tűnik,hogy nagyon is jó hatással van a tesódra. Biztasd,hogy meglesz a jó eredménye annak,ha továbbra is kitartó.
2016. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!