Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkuldtem a parom. Jol tettem?...

Elkuldtem a parom. Jol tettem? Kisfiunk szuletese utan egy hettel a parom teljesen megvaltozott. Kezedett tiszteletlenul beszelni velem, egyik nap az volt a baja, hogy tul sokat foglalkozom a babaval, masnap meg, hogy gyakorlatilag nagymama rendezi.

Figyelt kérdés
A babaval ha leultunk melle ebedkor kerte vigyem el mert utalja, hogy folyik a nyala. Nagyon ugyes a kicsi sokat gugyog folyamatosan. Egyik nap a kollegajanal voltunk akinek egy eves is elmult a kisfia de csendes kisfiu, persze a mienk ott is gugyogott folyamatosan. Masnap azzal jott, hogy hiaba olyan ugyes a kisfiunk 2 eves korara ugyse lesz olyan okos mint a masik baba.Annak ellenere, hogy csaszarmetszessel szultem, igyekeztem, nagyszuloi segitseggel igaz, megoldani, hogy az azelott megszokott kis eletunk siman menjen tovabb, legyen kis idonk egymasra, rendezett lakas, meleg ebed stb. Ennek ellenere folyamatosan kritizalt, hogy nincs mit enni, rendetlenseg van stb. Nem segitett semmit otthon, a babaval se foglalkozott es alladoan a kollegajanal voltak akinel jokat lehetett iszogatni. Probaltam vele beszelni megigert mindent es megsem valtozott. Aztan 2 hete megtudtam, hogy kolcsonadta a penzt a kollegajanak amit a kisfiunknak tettunk felre havi koltsegre. Alapjaban csendes es nyugodt ember vagyok de akkor elborult az agyam es kipakoltam.
2015. júl. 19. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2015. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen, jól. Az én anyám ezt nem tette meg hasonló esetben, meg is lett az eredménye... Sok sikert!
2015. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 schocko ***** válasza:
15%
Jól tetted...majd visszakönyörgöd nemsokára...
2015. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2015. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen jól tetted.Tervezett baba volt?Mert nekem úgy tűnik,hogy a párod nem várta,és sajnos nem szereti :(
2015. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy jol tetted. A picinek egy nyugodt anyukàra van szūksège, nem pedig a veszekedèsekre. Ha egyedūl is boldogulsz, vagy nagy szūlői segìtsèggel, akkor egy percig se bànkòdj miatta. Aki ilyeneket mond a sajàt gyerekère, meg arra a nőre, aki megszūlte, az menjen a pi.... ba.
2015. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Jól tetted.


Tanulság:

1. Legközelebb ne potyogtass olyannak, aki nem akar tőled gyereket, és akinek eleve fontosabbak a pia és a haverjai nálad.

2. Ha otthon vagy kisbabával, ne a dolgozó féltől várd el, hogy kitakarítson meg főzzön. Valami gond lehet ott, ha szerinte rendetlenség volt, kaja meg sehol, szerinted meg "próbálkoztál", de ő nem segített...

2015. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszat.

Termeszetesen tervezett baba volt, 3 eves kapcsolat utan, sot o szeretett volna egy kisbabat. Nem azt vartam el, hogy o vezesse a haztartast, hanem azt, hogy picit foglalkozzon vele is, hisz mar aranyos jatszani is lehet vele.

Ha 3 evig jo volt a kaja es a rend, most ugyanaz miert nem? Miert zavarja a kisbaba?

2015. júl. 19. 16:08
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért zavarja, mert nem alapvető dolog az (mint ahogy sok elszállt anyuka képzeli), hogy a kisbabákat mindenki imádja. Idegesíti és kész. Lehet, hogy azt hitte, hogy akar gyereket meg készen is áll, de a képzelet teljesen más mint a valóság, és most rájött, hogy neki ez mégsem fekszik. Tudom szomorú, de ilyen egyszerű a dolog.
2015. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Jól tetted, nagy lájk :)
2015. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!