Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nekem kellene bocsánatot kérnem?

Nekem kellene bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Tesóm és én ugyanabba az osztályba járunk. Töriből lesz kevesebb mint 2 hét múlva egy doga (200 kérdés). Felosztottuk egymás között a kidolgozását hogy könnyebb legyen. Én már 1 hónapja kész vagyok a részemmel, oda is adtam neki. Abban állapodtunk meg hogy a tavaszi szünet végéig dolgozzuk ki őket hogy legyen időnk tanulni.

Tegnap meguntam a várakozást és rákérdeztem hogy mikor csinálja már meg a saját részét. Erre rám támadt hogy mit csesztetem, a hétvégén megcsinálja. Egyébként is megtanultam már a saját részem? Mert ha nem akkor kussoljak. Ezt mondta. Azóta be van sértődve és nem szól hozzám. Bocsánatot kérjek?


2016. ápr. 21. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Inkább tanuld meg szépen az egészet, dolgozd ki magadnak, és ne törődj vele, hogy ő mit csinál. Te kidolgoztad neki a felét, nem mondhat ellened semmit.
2016. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
1%
Ameddig a csodára vártál, hogy elkészítse a feladatot, simán megcsinálhattad volna Te magad is.
2016. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj bocsánatot. Máskor meg ne add oda amíg ő sem, bár jobb ha magad csinálod meg magadnak.
2016. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mikor jar le a tavaszi szunet, de ha meg nem jart le a hatarido, semmit nem mondhatsz sztem. Akkor kerj igen bocsanatot.
2016. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

EditPP, itt feltettél ma egy kérdést, amiben azt írod, két gyereked van, ehhez képest már illene tudni, hogy húsvétkor volt tavaszi szünet, és réges rég vége van....


Kérdező: dehogy kérj bocsánatot!

Megkérdezhetem, miért jártok egy osztályba? Ikrek vagytok? Vagy esetleg halasztott/bukott a tesód?

Nem mindegy.


Azt tudom én is mondani, hogy tanuld meg az egészet, dolgozd ki, és ne érdekeljen, hogy ő hogy fogja megoldani ezt a feladatot. Maga az ötlet jó volt, hogy feleztek, de ez így nem korrekt, hogy ő nem csinál semmit, és még le is ordít. Ha hétvégén csinálja meg, akkor gondolom összecsapja, elkapkodja, és kb. sza.rt se fog érni az a 100 kérdés, úgyhogy elve jobban jársz, ha nem hagyatkozol rá.

Még időben vagy, hogy tanulj, te a te részed megtetted, őt meg hagyd po.fára esni.


Legközelebb akkor lesz vérig sértve, ha te jó jegyet kapsz, ő meg nem... Gondolom milyen szorgalmasan tanul, ha ki se dolgozta a másik felét.


Duzzogjon nyugodtan, de nem jogos hogy besértődött.

Ő b..ik ki veled, és még ő sértődik meg?


Vond le a tanulságot, hogy nem megbízható. Ennyi.

2016. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5-ös válaszoló: egyik sem, mostohatesóm, anyukám új férjének a gyereke, ezért vagyunk egyidősek.
2016. ápr. 21. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért kidolgoznám az egészet és megtartanám magamnak, ő meg lustálkodjon a saját kárára.
2016. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg egymagad a másik részét. Ő fog rosszabbul járni ne aggódj.
2016. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!