Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a nővéremet! Hogyan...

Utálom a nővéremet! Hogyan szeressem meg?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1./ Le kell győznöd utálatod;

2./ meg kell keresned a benne lévő jó tulajdonságo(ka)t;

3./ az így megtalált tulajdonságait kihangsúlyozva már meg tudod szeretni.

.

Az szeret, aki szeretni valót lát a másikban, az utál, aki mindenképp utálkozni akar, nem akarja észrevenni a jót, szépet, szerethetőt.

2016. máj. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én próbálkozok, de nincs benne nagyon semmi sem, amit én szeretnék benne. Nagyon eltérő a személyiségünk is.
2016. máj. 16. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező szeretni senkit. A lényeg csak, hogy viselkedjetek normálisan egymással.
2016. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. A nővérem 8 évvel idősebb nálam és kicsiként gyűlöltem konkrétan. Aztán elköltözött és sokkal kevesebbet találkoztunk. Idővel rájöttem, hogy azért veszekszünk sokat, mert ugyanolyan idióták, makacsak és erős akaratúak vagyunk. Mostanra (ő 28, én 20 éves vagyok) megtanultunk felnőttek módjára viselkedni és átlendültünk a nehézségeken.

Szerimtem majd az idő megoldja...

2016. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!