Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy szoktassam le erről a...

Hogy szoktassam le erről a nővéremet?

Figyelt kérdés

A nővérem két hónapja nem bír együtt enni velünk. Amikor épp eszek valamit, akkor mindig kimegy, vagy amikor veszek a boltban egy csokit akkor mindig kiakad, hogy ne egyek már, mert idegesíti(Megjegyzem:nem azért,mert fogyókúrázik)

Pedig csukott szájjal eszek, nem csámcsogok, nem beszélek teli szájjal,de mégis kiakad.

Mégis mit csináljak vele?

Ő 21/l én meg 13/l


2014. dec. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos TE nem tudod leszoktatni. Valószínűleg testkép zavara van, és mindig kövérnek tartja magát. Ha mégsem, akkor lehet egy rossz szokás. Ha rájössz, hogy valójában miért csinálja, lehetséges, hogy kapsz használhatóbb választ.
2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi zavarja. Ne akkor, amikor épp elküld a francba, mert eszel, hanem amikor épp nincs ilyen helyzet, és nyugodt, jókedvű. Na, akkor mondd el neki azt, amit ide is leírtál, hátha akkor el is mondja, hogy mi zavarja.

Egyébként nekem is volt olyan időszakom, amikor nem szerettem, ha esznek mellettem. Nem azért, mert bármi testképzavarom lett volna, csak hát akármennyire is nem csámcsog valaki, akkor is van valami hangja, ahogy rág, és egy időben ez engem baromira idegesített.

2014. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. dec. 30. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Csukott szájjal is lehet hangosan rágni. Én nekem ezért például minden családi étkezés egy kínszenvedés.
2015. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!