Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szereti jobban az...

Miért szereti jobban az anyukám a nővéremet?

Figyelt kérdés
Én 13 éves (lány) vagyok, a nővérem meg 17. Úgy érzem, mint ha őt jobban szeretné. Mert mondjuk amikor piszkál engem, akkor anya nem szól rá, de hamár én visszaszólok egyből veszekedik velem. Meg amikor a nővérem 13 éves volt, anya megengedte neki hogy befestesse a haját lilára. Meg mindent megadott neki amit kért. Sminkelhette is magát, meg minden. De nekem ezek közül semmit nem enged meg. Múltkor is, amikor úgy vesztünk össze hogy a nővéremet védte (természetesen a tesóm kezdte a veszekedést velem) bementem a fürdőszobába kezet mosni, hallottam, hogy rólam beszélnek. A nővérem megkérdezte"most én vagyok a hibás?" anya meg :"nem dehogy is, ne foglalkozz ezzel az idiótával" és tényleg ezt mondta, nem hazudok. Szerintetek mit csináljak?
2015. okt. 4. 12:35
 1/4 anonim válasza:
60%

Szia! velem is ugyanez a hejzet PONTOSAN ugyanez,csak annyi hogy nekem bátyám van és ő 20 éves,én viszont 13!

Ezen a kérdésen én is RENGETEGSZER,NAGYON SOKSZOR gondolkoztam hogy most micsináljak? nem tudom hogy te megmondtad-e anyukádnak hogy mit gondolsz,de én megmondtam,hogy mindig őt véded,meg őt jobban szereted ez meglátszik,és akkor is ugyanazt hallottam hogy nem igaz ne találjak ki ilyet stb.....Szóval,mivel én már beleuntam így nagyon nehezen,és sokára rájuk hagytam az egészet engem most sem érdekel,szerintem hagy a p*csába az egészet és próbálj meg minél kevesebbszer a nővéreddel veszekedni,én is ezt teszem és nekem úgy sikerül,hogy csak ha nagyon fontosat akarok mondani vagy kérdezni (vagy ő tőlem),csak akkor beszélek vele! Szóval próbálj meg erre nem odafigyelni,hogy anyukád jobban szereti,nekem is nagyon nehezen sikerült és még mostsem vagyok ki belőle teljesen de nagyjából igen!

2015. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban igaz, hogy idiótát mondott, vagy csak te túlzod el? Sok minden lehet az oka hogy a nővéredet jobban szereti, lehet ő hízelgősebb, bújósabb, szinte már barátnői viszony van köztük. Mondd el azt anyukádnak, hogy neked ez rosszul esik, beszéld meg vele!
2015. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudjuk, kinek van igaza, Neked vagy a noverednek a vitaitokban. Ha neki, akkor jogos, hogy ot vedi anyukad, nem?

Miken szoktatok osszekapni? Peldat mondj, legyszi! Mert lehet, hogy tenyleg racionalisabban latja a dolgokat, mint te.

2015. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: fú, nem tudom, neagyon sokszor veszekedtünk. Múltkor meg akármit mondtam mindig valami sértést fűz hozzá. De arra még mindig emlékszem (mert amikor 4 évvel fiatalabb voltam, verekedtünk is) úgy beleszúrta a tollnak a hegyét a fejembe, hogy ömlött a vér, de igaz én is amikor olyan 7-8 éves lehettem, megharaptam az orrát, és úgy hogy vérzett az orra, de neki ha idees, akkor is vérzik, szóval. Utolsó előtti válaszoló. Tényleg ezt mondta, nem túlzok. Első v. Köszi, majd kipróbálom
2015. okt. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!