Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a bátyámmal?

Mit kezdjek a bátyámmal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem hogy már nem tudom elviselni. Kezdjük ott, hogy biszexuális, már ez sem tetszik, de ezen még túltenném magam, ha nem hozná haza gyakorlatilag naponta a tök ismeretlen partnereit, az hogy esetleg normális kapcsolata lenne, azt hírből sem ismeri. Ráadásul ha épp nem az egyetemen van, dolgozik vagy bulizni megy, hanem itthon van sem képes normálisan felöltözni, az itthoni öltözete csak egy köntös. Már nagyon elegem van, senkit el nem hívhatok barátnőt, osztálytársat, mert mindegyikkel kikezd, ha találkoznak, nagyon zavar, mert persze engem szólnak meg miatta. Anya sem mond neki semmit, mert hogy szokott pénzt adni neki, milyen rendes. Van, hogy eltűnik napokra, aztán meg úgy jön haza, mintha mi sem történt volna. Próbáltam már beszélni vele a viselkedéséről, de csak kinevetett. Nem tudom mit kezdhetnék vele, nem értem miért nem lehet normális, mint a ismerőseim testvérei.
2016. máj. 16. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudsz ezzel mit kezdeni. Mond meg a barátaidnak, hogy ha hozzád jönnek akkor mire lehet számítani, ami a tesódat illeti. Légy őszinte, úgy kicsit kevésbé lesz gáz. Mond meg nekik, hogy esetleg durvábban koptassák le a tesódat ha próbálkozik. Kell neki egy-két hideg zuhany..

Anyudnak pedig mond meg, hogy a tesód akár valami betegséget is összeszedhet, szóval inkább kezdjen ő is aggódni, legalább annyira, hogy kicsit megpróbálja kontrolálni a helyzetet. Én biztos nem viselnék el mindennap más-más vadidegent a házamban. Pláne, hogy az éjszakát is ott töltik.

2016. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondtam már ezeket is anyának, de ő nagyon elnéző vele, meg azt mondja, hogy nem gyerek már, 20 éves, így neki már nincs sok szava.

Aki privátban írt: ez már nekem is eszembe jutott, de sajnos nincs ilyen ismerősöm:(

2016. máj. 16. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Amiket itt felsoroltál, igazából semmi közöd, csak ahhoz hogy kikezd azokkal akiket haza viszel. Azt mondd el neki, hogy neked ez nem kellemes. De a többihez semmi közöd. Tanul, dolgozik, pénzt ad haza. Az hogy kikhez vonzódik, meg, hogy mennyit bulizik, nem a te dolgod.
2016. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha szóvá teszem, hogy zavar, ahogy viselkedik, meg az osztálytársaim/barátaim mit gondolhatnak róla, ő csak kinevet, szerinte felfújom a dolgot.

Nem is az zavar, hogy kihez vonzódik, vagy mennyit bulizik, de azért az elég zavaró, hogy azt sem tudom általában, hogy rajta kívül ki vagy kik alszanak a szomszéd szobában, abba meg, hogy mi folyik ott, jobb bele se gondolni. Mellette én már nem is gondolok olyanra, hogy esetleg pár barátnőmet elhívjam nyáron, hogy aludjanak nálam, mert az beláthatatlan következményekkel járna..

2016. máj. 16. 18:36
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
63%
Valóban ebből sok minden nem a te dolgod, a te dolgod az hogyha nem akarod ezt látni nap mint nap akkor költözz el. Ne mást próbálj alakítani hanem a te részedet alakítsad. Van sok olyan dolog ami magánügy de adott esetben nem szívesen tartózkodunk vele egy területen. Ez is ilyen. Költözés a legjobb megoldás.
2016. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, így nem nagyon tudok elköltözni. Arra már gondoltam, hogy a nagyszüleimhez költözök, nekik is mondtam már, mi a helyzet, ők legalább nekem adnak igazat, de ők nem a városban laknak, és elég sokat kéne utaznom az iskoláig nap, mint nap. Ráadásul a tesóm azt mondta, hogy ha elvégezte az egyetemet elköltözik, nyugodjak meg...hát de addig is ki kell valahogy bírni.
2016. máj. 16. 19:56
 7/7 anonim válasza:

Kicsit durva szivatás és kell elgyen vér a pucádban de működhet...

1) keress a neten férfi vagy női prostit és mondd el neki hogy mi a szitu

2) hívd el magatokhoz vagy ahol találkozni tud a tesóddal, mutasd be neki mint havert

3) amikor a tesó rámozdul a prosti fogadja

4) amikor végeztek kéri a tarifát és megmondja neki hogy a "a hugod már aggódott hogy mennyire ki vagy éhezve, annyira nem találsz senkit hogy már az ő haverjaira nyomulsz"

ÉS KÉSZ XD

2016. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!