Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom pokollá teszi az...

A húgom pokollá teszi az életem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
én 17 vagyok, ő 15. kiskorunk óta mindig egy szobában laktunk, így most is. én kollégista vagyok ezért hétközben nem alszom otthon, csak hétvégén vagyok otthon viszont minden pénteken arra érek haza hogy megint feldúlta a szobámat és széthagyta a szemetét meg elhordta a holmimat. nem lehet vele normálisan beszélni mert vagy ordít vagy gúnyolódik vagy egész egyszerűen bedugja az ujját a fülébe én hangosan énekel amikor beszélek hozzá. a szüleink sem bírnak vele és a fiatalabb tesóink is mind elviselhetetlennek tartják. nem tudom hogyan értethetném meg vele hogy az életmódja tönkre tesz engem és gyomorgörccsel megyek haza, vajon megint mivel fog zaklatni. én nem akarom hogy vér follyon de ez így nem mehet tovább! mit tegyek? mivel győzhetném meg?
2016. máj. 16. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
"véletlenül" vidd magaddal a koliba pár kedvenc holmiját.
2016. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
ba. szd pofon
2016. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

"megint feldúlta a szobámat" - úgy érted, a szobátokat

Én azt csinálnám, hogy amikor hazamegyek, az összes szerteszét hagyott cuccát, szemetét rádobálnám az ágyára meg az asztalára. Ha külön szekrényed, íróasztalod van, zárd el a holmijaidat. És próbáljátok meg azt, hogy leültök szülők, tesók közösen, és elmondjátok neki higgadtan, veszekedés nélkül, hogy nem toleráljátok tovább ezt a viselkedést részéről, találjatok ki neki szankciókat, ha nem változtat. Így hatásosabb lesz, mintha mindig csak egy ember próbálna beszélni vele.

2016. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

1.próbáld tőle elzárni a cuccaidat!

2.Ha gúnyolódik,vagy befogja a fülét adj neki 1-2 pofont!Abba nem fog belehalni,de talán észheztér!

3.A pofon után mond meg neki ha még 1x hozzá nyúl a cuccaidhoz,akkor megint kapni fog!

4.Veszéld meg vele és a szüleiddel,ha ezeket nem akarod!

5."Véletlenül" rakd el néhány cuccát!

2016. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert nehogy már egy kis takonytól féljél hazamenni az otthonodba!
2016. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

szuleitek hol vannak, ok nem tudnak megnevelni, ha mar egyszer az o feladatuk lenne ez?.......

masreszt, fogjatok ossze tesok, ultessetek le, es mondjatok el neki, hogy ez igy nagyon nem jo!!! ha semmi se hasznal, akkor ahanyan vagytok, szoritsatok korbe, fenyegessetek meg, ha x datumig adott haladek idoben semmi javulast nem mutat. beigerhettek neki egy-egy pofont.

2016. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Akik itt (és más témákban) pofont emlegetnek, azok a saját gyerekeiket, tesóikat is verik?
2016. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Kedves utolsó!Azt szerinted lehet tűrni hogy a testvéred miatt félsz hazamenni???Aki kisebb nálad?Emiatt nem kell az embereket megbéjegezni de ki az aki ezt hosszú távon eltűrné??
2016. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 8-as, nagyon szépen kiforgattad a szavaimat, gratulálok. Semmi ilyesmit nem írtam, ellenkezőleg, leírtam a harmadik kommentben, hogy én mit tennék.
2016. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

17 Éves fiú. A másik 15 Éves lány.

Szerintem a pofonokon kívül más módszer is van.

2016. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!