Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemmel jó a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MARCSIKA32 kérdése:

A férjemmel jó a kapcsolatunk, a házasságunk, szeretjük egymást! Viszont a nagykorú nevelt fiam velünk él, és pokollá teszi az életem. Úgy döntöttem elválok és elmegyek. Elválaszt így bármilyen bíróság?

Figyelt kérdés
Hazudik,lop,hülyének néz minket a férjem meg hagyja.Mikor felkerült a szó a közös gyerekünkről azt mondta kirugdossa belőlem.A férjem nem áll ki mellem a fiára hagy mindent.Nem kell innen semmi,de így nem tudok és nem akarok velük élni.Mit gondoltok??
2012. ápr. 17. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, hogy buta vagy, hogy eddig is hagytad.
2012. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elválaszt. Miért ne választana?
2012. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha szeretitek egymást ezt leszámítva, nem szükséges elválni... elég elköltöznöd.
2012. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kirugdossa belőőőőleeeed?? Apuka nem szól semmit? Na most menj pakolni, csukd be az ajtót magad mögött és vissza se nézz.
2012. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli, hogy a fia lop, hazudik, és egy nőnek képes ilyet mondani???????Lehet hogy szereted, de ezzel a pasival valami nem okés......a tőled született gyermeke hibái is épp így fogják érdekelni, ha elkallódik, hát elkallódik.Legyen mástól gyereked, ne ilyen apától.TIPLI!!!

Egyébként nem olyan bonyolult egy válás, persze hogy elválasztanak.

2012. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a fiú? Szerintem ha nem áll ki melletted a párod akkor ez már magában elárul valamit. Ha az én fiam ilyet mondana a 2. feleségemnek úgy vágnám szájba hogy biztos hanyatt esne. A tiszteletet meg kell adni minden esetben.

Ha nem változik a helyzet mond meg a párodnak hogy tegye rendbe a fiát mert te így nem bírod tovább. Ha nem fog változni a dolog akkor elválsz tőle és elköltözöl. Ha ezek után sem akar változtatni akkor nem érdemes rá időt szánni. Ha most ezt csinálja a gyerek mit fog esetleg később? Ezt ne várd meg hanem cselekedj. Várom a fejleményeket.

2012. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

"A férjemmel jó a kapcsolatunk, a házasságunk, szeretjük egymást!"


"Mikor felkerült a szó a közös gyerekünkről azt mondta kirugdossa belőlem.A férjem nem áll ki mellem a fiára hagy mindent."


Azért a két állítás között van egy kis ellentmondás. Nem?

2012. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmeztem, hogy a nevelt fiú akarja kirúgdosni a kérdezőből a babát.

Én lehet elküldeném a fiát az anyjához lakni.

2012. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most így gondolkodik,és ilyen véleményen van a gyerek"kirugdosom belőled",mi lesz ha megszületik a pici?(jövő idő)!Majd azon fogsz rettegni mikor bántja a kicsit?Ha a párod eddig nem tanította tiszteletre a gyereket akkor ,akkor ezek után sem fogja és te mindig csak a másod hegedűs maradsz!Lépj amíg nem késő.Fiatal vagy és mással is boldog lehetsz még....
2012. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igen én is úgy értelmeztem, de a férje meg erre nem mond semmit és a fiút védi??? Ha nekem bárki ilyet mondana a férjem őt rugdosná ki az ajtón, legyen az bárki.
2012. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!