Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?

Miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon,ő pedig otthon van és telefonozik.

Képes azért haza hívni hogy terigessek ki,vagy hajnal 2kor felkelt hogy azonnal keressem meg a töltőjét stb..

Ha itt van a barátom 10 percet nem tudok mrglenni mellette mert ugráltat...

Ha megmondom neki akkor meg megfenyeget hogy felpofoz.

17/L



2016. máj. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha felpofoz, hát pofozd vissza. Nálunk is ez volt, csak épp ő inkább a hisztijeivel kergetett őrületbe. Egyszer megütött, hát visszaütöttem. Aztán lehiggadt, mikor végre visszaütöttem
2016. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Ne hagyd, hogy ugráltasson, csinálja meg szépen maga, amit akar. Ha megüt, hát üss vissza, rögtön látni fogja, hogy nincs fölényben.
2016. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt velem egyszer probáálták meg eljátszani (mostohatestvérek) elöször megcsináltam ugy h ott legyen ö is majd visszapakoltam közölve láttad ,hogy csináltam ? Lehet neki állni ..volt arra is eset ,hogy folyamatosan behajigálta a cuccaimat a szekrénybe amiért mindig lecsesztek ,hogy kupis stb ..egyszer észre vettem és ellöktem a szekrényemtöl .. keménynek hitte magát még az nap este elakart költözni . Remélem idöben kapcsolsz és nem hagyod h elnyomjon oszd ki ha pedig tettlegességig faajul se hagyd magad ! Majd akkor megtanulja . És ha van barátod szerintem ö is oda mondhatná neki ,hogy merre legyen fejjel föleg ,hogy miatta nem tudtook kettesben lenni .
2016. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jo kocsog a novered! Van pasija? Vagy ronda mint a sz@r? Nekem van egy 20 eves hugom... En 25 vagyok... De eszembe nem jutott volna sose meg egyutt laktunk h baszogassam... Lehet feltekeny mert neked van pasid... Vagy a tanulmanyi eredmenyeidre... Vagy anyadek nem torodnek vele annyit... Amugy meg ja, ha megut, uss vissza.nehogy mar megpofozzon... Tiszta nevetseges.
2016. máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!