Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Helyes ez a döntésem a testvér...

Helyes ez a döntésem a testvéremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nők vagyunk

Ő az idősebb. Mindig széthúzott, irigykedett. Egy helyen dolgoztunk éveken át. Egy éve beköltöztem a városba a páromhoz. Együtt jártunk dolgozni, majd haza. Reggelente sokat kellett rá várnom, vagy éppen kapkodnom mert korábban jött. Sokszor volt hogy nem szólt mikor indul el értem. Sok olyan volt mikor délután végeztünk ő húzta az időt mindenfélével, később indultunk haza. Céges dolgokkal kapcsolatban nem szólt nekem sokszor. Állítólag azért mert másra figyelt. Sokszor elfelejtette hogy ott ülök mellette ezért másfele ment... valamit elnézett velem kiabált engem hibáztatott. Egész nap a kitöréseit hallgattam ha vmi nem úgy sikerült ahogy akarta. Lekezelően, bunkón bánt velem. A többit fel se merem sorolni. Ma is úgymond elfelejtett vmit. Nálam betelt a pohár. Inkább dolgozok máshol. Testvérként se akarom vele tartani a kapcsolatot. Fél a páromtól, nincs rá oka! Nem akar átjönni, se semmi családi programot. Megnehezítette az életemet. Feszültebb, idegesebb lettem. Nem akarok vele beszélni, se tartani a kapcsolatot. Párommal babát szeretnénk. Én nem szeretném bemutatni se a leendő gyerekemnek! Mostohatestvér különbül viselkedik mint ő. A többi dolgát le se írom... mert fáj.


2016. máj. 31. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
van az a pont amikor az ember rájönn hogy a család tajai hibáin nem tud túl lépni
2016. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Megértem, ha úgy döntöttél, másik munkát keresel. De őszinte leszek és lehet, le leszek pontozva. Nem normális a tesód viselkedése. Tényleg nem. De szerintem az sem, hogy emiatt megszakítod a kapcsolatot vele. Tényleg fura a tesód, és elhiszem, hogy idegesít, de azzal, hogy kilépsz, valószínűleg változni fog a helyzet. Nem gondolom, hogy annyira súlyos dolog ez, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot és még a gyerekedet se lássa.
2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nemrég beszéltem anyukámmal. Elmondta nővérem miket "talált" ki megint rólam... nem pontozok le senkit. Úgy érzem egy idegösszeroppanás nekem elég ahhoz hogy végleg kizárjam őt. Anyukám kapott 40 ezer forintot karácsonyra tavaly. Pár hete mikor meglátogattuk nővérem letámadta anyumat adja oda neki a pénzt és ő vissza adja apumnak. Én köpni nyelni nem tudtam. Apum ma vissza adta anyumnak... októberben volt apum szülinapja. A bulijában mások előtt hangosan beszólt vmit a mostohatestvérünknek. Majd röhögött egyet. Én teljesen leblokkoltam. Nem akartam elhinni hogy ezt merte csinálni. Akkor is hisztizett mert nem volt gluténmentes kaja... meg ez meg az ami neki jó lett volna. Nekem olyanokat mond haszontalan, iskolázatlan, buta paraszt stb... vagyok. Na ha ilyeneket merne a gyerekem előtt, szerintem nem én hanem a párom küldené el őt oda... sajnos több a negatív dolog... több...
2016. jún. 1. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!