Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan beszélhetnék vele?

Hogyan beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés
A tesóm egyre vékonyabb és soha nem eszik szinte semmit, mikor itthon van nem beszél velünk csak a szobájában van, láttam a karján, hogy vagdossa magát, mindig a pasijával van, iszik, cigizik pedig az ilyeneket mindig lenézte... Leszarja a tanulást, pedig régebben az is fontos volt neki, teljesen megváltozott és nem csak az, hogy tini, hanem tényleg amikor itthon van depressziós, mindig veszekszik és leharapja az ember fejét ha azt mondjuk neki hogy egyen.
2016. jún. 25. 15:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szüleid mit szólnak ehez? Egyébként el kéne vinni piszihológushoz, szerintem. Bár nem tudom, az mennyit segítene (nem értek az ilyenekhez) de rosszabb nem lesz.
2016. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Leszarják... És rossabb tényleg nem lesz... Már azt se próbálja kimagyarzázni ha óvszer esik ki a zsebéből vagy bárhonnan lány létére
2016. jún. 25. 15:58
 3/32 anonim ***** válasza:

Akkor összegezzünk.

-Valószínüleg kiskorú (nemtudom, de azt mondtad még tanul, gondolom középsuliban)

-Iszik, cigizik (ki tudja, lehet drogozik is)

-erősen lefogyott

-vagdossa magát

-depressziós

És ezt LESZARJÁK a szüleid?! Tudom, milyen tininek lenni, ráadásul amilyen a leírtak alapján, nemhiszem hogy tudnál vele beszélni rendesen. Bár ha nem próbáltad, egy próbát megér. Esetleg beszélhetnél az ofőjével, a védőnővel a suliban, mert őszintén ötletem sincs, hogy te szülői támogatás nélkül mit tudnál csinálni.

2016. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hát én se nagyon tudom... És ehhez még hozzátartozik, hogy pasi akivel jár vagy szerintem igazából csak dugnak olyan 23 éves azt hiszem... Próbáltam már beszélni vele de lehetetlen
2016. jún. 25. 16:15
 5/32 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a tesod ?
2016. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Hány éves?

A szüleid... Egyszerűen nem tudom elhinni hogy nem érdekli őket. Velük próbáltál beszélni a testvéredről. A tanári segítséget így nyári szünet elején jókor mondom... :(

2016. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Jah már látom! 23 éves,azaz felnőtt semmit nem tudsz csinálni,phiszhologushoz sem tudod vinni,ha ő nem akar menni.Saját élete..úgy b.ssza el ahogy akarja
2016. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem ő 23, hanem a pasi... Ő nem rég lett 15
2016. jún. 25. 16:24
 9/32 anonim ***** válasza:

1. Szólsz a szüleidnek, hogy ez így nem mehet tovább

2. Szólsz egy szakembernek

2016. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Most ez ugye kamu??? Mondd hogy kamu!!! Ilyen aztán nincs a világon. Te hány éves vagy?

Én megmondanám a szüleifnek, hogy erre azonnal lépni kéne. Kezdve azzal, hogy a pasinak levágják a farkát. aztán mehet pszihológushoz, akár tetszik, akár nem.

2016. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!