Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővéremet mindenki jobban...

A nővéremet mindenki jobban szereti?

Figyelt kérdés
A nővéremmel egy év van köztünk ezért kb együtt nőttünk fel. Ott ahol régen laktunk , ott is ő volt a menőbb és most is. 2000 ismerőse van , folyamatosan hivogatja mindenhova a rengeteg haverja. Befutott zenekarban játszik éppen és a baráti körében sok a híres ember , akik engem csak a húgaként ismernek...A családban is jobban szeretik , mert eszméletlenül jól tud nyalizni ( folyamatosan dícsér mindenkit). A barátainak is nyalizik de én tudom hogy ez nem igazi kedveskedés mert ha már nincsenek vele , nekem kritizálja őket. Én ezzel szemben dagadtabb vagyok, népszerűtlenebb mert általában őszinte vagyok és kevésbé vagyok beszédes. Egyetlenegy barátom van , pasim csak egy volt de annak is már két éve. Ő neki van egy öt éve tartó kapcsolata. Ha társaságba megyünk nem hagy szóhoz jutni ezért inkább már nem is beszélek, így általában az első benyomás alapján ő lesz akit jobban kedvelnek. Konkrétan most azt érzek hogy az önbizalmam a nullával egyenlő... Mit gondoltok én vagyok a hülye vagy egy ilyen testvérrel szemben nem vehetem fel a versenyt? 19/L
2016. júl. 10. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben így ahogy ezt leírtad elmondanám neki, és a szülőknek is hogy te ennyire elnyomva érzed magad mellette, és hogy visszavehetne magából egy kicsit :/ , drukkolok neked hogy rendbe jöjjön ez az egész , mert velem is ez van
2016. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MZ.per.X ***** válasza:
96%

Kérdés miért akarsz egyáltalán versenyezni vele? Az élet nem egy verseny, mindenkinek a saját lehetőségeiből kell kihozni a legtöbbet.


Dagadt vagy? Sportolj, diétázz. Őszinte vagy? Szar szokás. Meg kell tanulni, hogy az emberek jobban szeretik, ha dicsérik őket, és ha folyton a hibáikat keresed, azzal nem fogod a szívükbe lopni magad. Társaságot is kialakíthatsz sajátot, nem kell mindig együtt lennetek.

2016. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem keresel saját barátokat?

Menj el mozogni, ott is jó lehetőség van ismerkedésre.

2016. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha zenél akkor nem csoda hogy mindenki érdekesebbnek találja, zenészként ismerem a jelenséget.
2016. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

"te ennyire elnyomva érzed magad mellette, és hogy visszavehetne magából egy kicsit :/ "


Ezt mégis hogyan gondoltad? Hízzon meg, ne zenéljen, vesszen össze a családtagokkal, rúgja ki a pasiját és dobja ki az összes barátját, csak mert a húga komplexusos? Vagy miből vegyen vissza szerencsétlen nővére?

2016. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Próbálj meg elszakadni a nővéredtől.
2016. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Inkább örüljél annak,hogy a nõvérednek sikerei vannak,de te ne akarj õ lenni tartsd meg a saját személyiségedet.
2016. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az őszinteségem nem azt jelenti hogy bunkó vagyok. Én nagyon kedves vagyok de nem jópofizok és barátkozok olyannal akit nem kedvelek..ellenben a nővéremmel.
2016. júl. 11. 18:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóban vagyok amúgy vele de amikor társaságban vagyunk és nem hagy szóhoz jutni dühös leszek rá és azt érzem hogy most vágtam el magam..mindenki őt kedveli jobban.
2016. júl. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!