Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám megkérte a barátnője...

A bátyám megkérte a barátnője kezét, akkora gyémántot húzott az ujjára, mint a fejem. Utálom a csajt, hogy viseljem el?

Figyelt kérdés

A csaj egy nagy túlzás. Túl szép, túl okos, a bátyáim közt zajló idióta poénkodásokból félfüllel hallva az ágyban is túl jó...mint aki most lépett le valamelyik mozivászonról. Annyira rossz érzésem van vele kapcsolatban. Félek hogy csalni fogja a bátyámat, vagy minket ugraszt majd egymás ellen vagy nem tudom... Mindig is irritált de amíg együtt jártak addig úgy voltam vele hogy ok egyszer úgyis szakítanak, normális voltam a csajjal amennyit muszáj volt családi vacsorákon meg mittudomén, de most hogy együtt tervezik leélni az életüket totál kiakadtam... Jó mondhatjátok hogy csak féltékeny vagyok de a női megérzés tuti nem csal :(((


17l


2016. júl. 23. 16:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Áruld már el nekem, hogy azért mert szép és okos a lány, meg a bátyád szerint jó az ágyban miért is csalná meg a bátyádat? Szerinted azok a nők akik szépek, okosak, jó a szex velük azok mind megcsalják a párjukat??

Nőj már fel, és örülj a bátyád boldogságának.

2016. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Nincs női megérzés.

Hisztizel, hogy nem te vagy a bátyuskád világának a közepe.

2016. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát már rég nem én vagyok, itt nem erről van szó..csak féltem:)
2016. júl. 23. 16:31
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Női megérzésről egy kislánynál azért még túlzás beszélni :D

Egyébként mi a gond? Nem együtt fogtok élni. Ezért nem is kell elviselned.

Miért gondolod, hogy meg fogja csalni? A bátyád is ugyanúgy megcsalhatja a lányt.

Foglalkozz a saját szerelmi életeddel.

2016. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Azok alapján amit leírtál te csak szimplán féltékeny vagy a csajra és ezt akarod féltésnek beállítani.
2016. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Persze, csak féltékeny vagyok:) akkor velem miért ellenszenves ? Hárman vagyunk testvérek és érdekes hogy a másik bátyámmal túl jól kijön velem meg egyáltalán nem :) mert tudja hogy én átlátok rajta
2016. júl. 23. 16:38
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

De már hivatalos lesz. Abban reménykedtél, hogy szakítanak... milyen testvér vagy te?


Tiszteletem a kivételnek, de utálom az olyan lányokat, akiknek bátyjuk van. Megszokják a férfi figyelmet, és lélegezni sem tudnak nélküle.

2016. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván érzi, hogy utálod, ezért nincs olyan jóban veled.
2016. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkora gyemant mint a fejem ~ h gyemant akkor tobb tizmillio lenne vagy szazmillio, szoval inkabb a gyemant cirkonia..
2016. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
MIlyen női megérzés? 17 vagy, a hisztid alapján gyerek. MEssze vagy a nőtől.
2016. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!