Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Állandóan veszekedünk a...

Állandóan veszekedünk a nővéremmel. Mivel érhetem el, hogy normálisan megbeszéljük a dolgainkat?

Figyelt kérdés
Nagy a korkülönbség közöttünk. Mindig felidegesítem a bizonytalanságommal. Szeretném ha megértene, de nem, csak hajtja a saját igazát (én is) és felemeli a hangját mintha az anyám lenne. Erre tök higgadtan reagálok és még inkább elkezd kiabálni, mert nem adok neki teljes 100%-os igazat. A végén már hőbölög mintha nem lenne magánál és szabályosan félek tőle de nem akarom megadni magam, mert nem érzem igazságosnak. Nagyon szeretem de kezd kiidegelni...semmit nem lehet megbeszélni.
2016. aug. 11. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem derült ki a kérdésedből, hogy fiú vagy lány vagy, de ez lényegtelen! Pontosan mennyi az a korkülönbség?
2016. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!