Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van 2 kistesóm az egyik 2...

Van 2 kistesóm az egyik 2 éves a másik 9 hónapos. A szüleim elváltak és anyukám új férje folyton engem cseszeget és anyám mindig engem csesz le. Mióta a tesóim megszülettek anyám nem törődik velem és folyton veszekedünk! Mit csináljak? 14 éves lány

Figyelt kérdés

#kistestvér #Új apuka
2014. aug. 1. 19:36
 1/8 anonim válasza:
100%
velem is ez van.. én a rossz szálat húztam.. anyu az öcsém és a leendő testvérem elköltözik Szolnokra.. én meg maradok Dorogon.. h ne ess az én hibámba amikor az ujj férjével ketten maradtok kérdezd meg van e valami baja veled.. ha igen azon igyekszel változtatni és szeretnél vele jóban lenni és ezért mind kettőtöknek tenni kell.. hidd el ha nehéz is próbáld meg.. már én is bánom h nem így tettem.. ne ess abba a hibába h csak rontasz a helyzeten.. mint én... Próbáld meg.. és mondd meg az ujj férjének h adjon neked egy esélyt.. Hajrá :) Remélem hasznos volt amit leirtam
2014. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A fiatalabb gyerekek az új pasitól vannak?


Egyébként ismerős, nálunk is ez volt a szitu. Dura ezt így kimondani, de a legtöbb nő 40 felé beijed, hogy egyedül öregszik meg, ezért kb. mindent megtesz, hogy találjon magának egy pasit, majdnem mindegy, milyet. A legtöbb ezért képes a gyerekét is odadobni koncnak. Velem is így volt.


Apukádhoz nem tudsz elköltözni / vele nem tudod megbeszélni?

2014. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, az új férj miért cseszeget. Kétgyerekes anyukaként én is elég stresszes vagyok mostanában. Tegnap hatszor keltem éjszaka, ettől elég antiszociális vagyok.


Szerintem anyukádnak alapvetően nem veled van baja, csak nagyon kimerült a két kicsi mellett, és ez rajtad csattan.

Ahogy előttem is írták, ha ketten vagytok, ülj le beszélni vele. Mondd el neki, hogy szívesen segítesz a babák kürül (persze,csak ha tényleg így van), hogy tudjon pihenni, de ne felejtse el, hogy te is a gyereke vagy, és neked is szükséged van rá. Mindenképpen mondd el neki mennyire bánt, hogy rád nincs ideje. És kérd meg, hogy segítsen rendezni a helyzetet az új férjével is. Ha őszintén megmondod neki, mit érzel, szerintem hatni fog.

2014. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a legelső vagyok..az nem megoldás ha elköltözöl.. akkor menekülsz a probléma elől... ezt semmi képen se tedd .. próbáld meg azt amit írtam.. ne ess az én hibámba
2014. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm a jótanácsot de én próbálok hozzá sem szólni de ő akkor sem hagy békén.

Sajnálom ami veled történt

2014. aug. 2. 07:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Mindkét gyerek tőle van és apukám meg nagyon sokat dolgozik de vele nem lehet ilyenekről beszélni

2014. aug. 2. 07:56
 7/8 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló:

Anya mindig nagyon fáradt és ezért egésznap üvöltözik de én ha itthon vagyok szinte egész nap a tesóimmal vagyok és ha mondom neki hogy pihenjen akkor elmegy mosogatni főzni. Nem tudok vele beszélgetni meg tegnap mondtam neki hogy menekünk el futni de kifogásokat keresett

Majd megpróbálok vele beszélni de nem tudom milesz de köszön a jó tanácsokat

2014. aug. 2. 08:06
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Ha nem hajlandó beszélni, írd meg levélben.
2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!