Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi történik az öcsémmel?

Mi történik az öcsémmel?

Figyelt kérdés
az öcsém napok óta sír és nem tudom hogy miért.próbálom mindennel felvidítani amit szeret de semmi hatás.de én már arra gondolok hogy honvágya van.egyfolytában a gépén nézegeti a képeket Belgrádól a szülővárosáról és közben még sír is
2016. aug. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Honvágy, pontosan. Ismerős. Külföldön élek és amikor már 1-2 hónapja nem voltam Budapesten akkor elkezdem nézni a magyar filmeket, sorozatokat amiket előtte sose néztem. Akárilyen gagyi, de látom Budapestet. Pedig imádok utazni és rengeteget utazom, van amikor hetente más országban vagyok, de ez ilyen. Valamit valamiért. Hány éves az öcséd?
2016. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Én aggódnék, hogy nem mondja el, hogy mi a baj.

A honvágy nem olyan nagy titok, hogy ne lehetne elmondani. Kérdezz rá. Remélem, tényleg a honvágy miatt ilyen, nem valami más oka van. Remélem, nem bántotta senki sem.

2016. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!