Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak és nagyon ritkán látom anyukámat, és sokszor amikor mehetnék valami történik, mondjuk veszekszem az öcsémmel, és ilyenek. Úgy érzem az anyukám nem szeret, és nem akar az anyám lenni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem anyukáddal laksz???
2010. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szeret, és akar az anyád lenni, csak lehet, hogy nehéz időszakot él meg az életében, idegesebb, feszültebb, gondjai annak...

Mindenképpen beszélj neki ezekről a rossz érzésekről, de tapintatosan, nem veszekedve. Magadról bezsélj, ne őt minősíts. Pl. ne azt mondd, hoyg "te sosem figyelsz rám" hanem, hogy szeretném, ha meghallgatnál, ha el tudnám mondani a gondjaimat. Néha úgy érzem, mintha nem figyelnél, és akkor szomorú vagyok.

Vag yne azt mond, hoyh" múltkor se vittél el! " Hanem hogy : szeretném , ha többet lennénk együtt, kedden nagyon szomorú voltam, hoyg hiába vártalak. Sírtam, és arra gondoltam, hoyg nem szeretsz.

Érted? Hogy ne védekezésre ösztönözd a megfogalmazással, hanme adj lehetőséget, hoyg megnyugtasson!

Biztos hogy szeret, én ezt megígérem neked. De mindenképp mielőbb el kell ezt mondanod neki. Lehetőleg személyesn.

2010. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A veszekedés miért akadálya a találkozásnak?
2010. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem értem teljesen mi a probléma. Én is veszekszem a tesómmal, de attól még nem dől össze a világ. Mi a keresztszüleinknél is veszekedtünk, ettől még mehetsz anyukádhoz.
2010. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha le tudott mondani Rólad, átengedte a gondviselésedet, akkor itt hiába vígasztalunk nem lehet túl erős a kötődés.

Szeret, imád a maga módján.

2010. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül mondott le róla. Az apukája valószínűleg jobb körülményeket tudott biztosítani neki, ezért került hozzá. Egy apánál is ugyanolyan jó helye lehet a gyereknek, mint az anyjánál. Ettől függetlenül nem biztos, hogy az anya lemondott róla.
2010. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, egyébként, anyukám tényleg rossz állapotban van, és ha veszekszünk az öcsémmel sír, és én nem bírom így látni, ezért a békesség kedvéért nem megyek.
2010. júl. 14. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!