Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ezek után lehetünk...

Szerintetek ezek után lehetünk még jóban a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, az a helyzet, hogy én most tizennégy éves vagyok, lány (tudom, nem itt a helyem xD), és van egy bátyám, aki nyolc évvel idősebb nálam.

A problémám az, hogy mi régen (nagyjából öt éves koromig) szinte elválaszthatatlanok voltunk, de utána (egészen mostanáig) szinte megutált, de nem tudom, miért. Tény, hogy régen eléggé hisztis hugica voltam, de azóta nagyon megváltoztam; könnyen veszem a beszólásait, a szivatásait elengedem, sokszor én is ugyanezeket teszem vele, oldjuk a hangulatot, de semmi. Ugyanúgy gyűlöl velem lenni és a világon SEMMIÉRT sem lenne hajlandó eljönni velem például moziba; és a "viszonyunk" engem rettenetesen bánt.

(Egyébként van pár dolog, ami közös bennünk, de ő nem tudja, nekem meg fogalmam sincs, hogy hogyan hozhatnám a tudtára.)

És most az utóbbi pár hétben összejött egy lánnyal, aki alapból nem szimpatikus nekem, én pedig olyan vagyok, hogy ha valakit nem bírok, akkor képtelen vagyok leplezni; ezért van az, hogy a bátyám tudja, hogy nem vagyok oda a csajért. (Sőt, rühellem...) Pedig az igazság az, hogy csak marhára féltékeny vagyok, mert van egy lány, akit a bátyám SOKKAL jobban szeret, mint engem. (Mostanában meg esélyem sincs, mert folyton csak azzal a lánnyal van.)

Szerintetek hogyan lehetne jó testvéri viszony köztünk? Mit kéne tennem, hogy azt érezze, hogy én szeretném, ha olyan "igazi" tesvérek lennénk?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 22. 00:41
 1/4 anonim válasza:

Menj oda és öleld át.

Mond neki, hogy szeretnéd hogy többet legyen a húgával.

2016. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem épp az a kategória, ahova ez való, de csak hogy kapj választ: leginkább azt teheted, hogy őszintén beszélsz vele. Elmondod, amiket ide is írtál, a barátnős részt leszámítva. Maximum olyan téren említsd csak, hogy szeretnéd, ha téged is szeretne (testvérként), és emiatt vagy féltékeny barátnőjére. Legyen benned hajlandóság, hogy elfogadd a barátnőjét, és ezt fejezd is ki számára. Mindkettőtöknek tennie kell, hogy rendeződjön ez a dolog, ezt ne feleds. Rajtad legalább annyira múlik, mint rajta.
2016. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öhm, igen, rájöttem, hogy rossz kategóriába tettem a kérdést xD Bocsánat, és köszönöm a válaszokat c:
2016. aug. 22. 01:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem ugyan ez volt a nővéremmel. Egy idő után, kb három év megint jóban lettünk, mert én is meg ő is elköltöztünk. A távolságtól ő is hiányzott nekem és én is neki. Lehet nálatok is majd ez lesz a megoldás. A testvériség állandó, a kapcsolatok jönnek mennek :)
2016. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!