Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác rájött hogy ő lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác rájött hogy ő lett volna az első és dobott! Részletek lent, kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg a fiúkéra. Jelenthettem neki valamit? Lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 6 éve ismerjük egymást a sráccal, és jóban voltunk, barátok voltunk. Egy évfolyamba jártunk és mindig mosolyogva köszönt mikor meglátott. Nagyon nagy meglepődésemre, felkért táncolni a szalagavatóra(én akartam, mert nem hittem volna hogy felkér)két héttel az előtt, hogy szóltak volna az osztályomnak hogy keressünk párt. A próbákon, mindig megnevettetett és minden próbán megölelt(ismerem nem ilyen ölelgetős típus) többször is. A szalagavató után viszont visszatértünk ugyanabba a baráti kapcsolatba. Aztán 2 hónappal később randira hívott, és rájött hogy ő lett volna az első(nem neki tartogattam magam, csak nem volt olyan srác akivel jártam volna) majd másnap telefonon közölte hogy nagyon be jövök neki de hagyjuk a dolgot, elég rövidre fogta és a következő nap azért még beszéltem vele. Azt mondta hogy, elég hűtlen típus minden barátnőjét megcsalta és nem akar megbántani. Az ő elmondása szerint egy szar ember és nem akarja hogy én is ezt gondoljam róla. Megtehette volna velem ugyanazt mint a többi lánnyal mégsem tette. Srácok ha olvassátok, ez mit jelent?(nem sirattam meg, de rosszabbul érintett volna ha összeveszünk és nem leszünk barátok) azóta nem sokat beszéltünk
2014. aug. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
El ment tőled a kedve, és ezzel a rossz indokkal akarta kimagyarázni magát, hogy ő mennyire rossz ember. Viszont hogy mi baja lett veled, azt nem tudom.
2014. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barbixo ***** válasza:
89%
Lehet, hogy tényleg ilyen téren egy szar alak, és pont amiatt, mert ő tudta, hogy az, nem akart azzal megbántani, hogy most ágyba bújt volna veled, aztán meg megcsalt volna. :/ Ráadásul, ha már évek óta barátok vagytok, biztos jelentettél neki valamit, csak nem ilyen téren. Szerintem ő csak kalandra vágyott, de a lelkiismerete nem hagyta, hogy így játsszon veled.
2014. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosan! másodikkal értek egyet!
2014. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rád izgúlt, lehetett volna egy nekem is jó neked is jó baràti szex, de azért elsò minden lànynak sokat jelent, ezt ő is tudja ..
2016. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!