Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak szexelni akart de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni akart de nem feküdtem le vele, majd összevesztünk, lehetünk még jóban?

Figyelt kérdés

Csak szexelni akart volna velem, de nem jött össze neki, majd összevesztünk, és egy ürüggyel dobott engem.


Lehetünk attól még jóban később? Nyilván legjobb barátok már nem, de haveri szinten ilyen: "szia hogy vagy?" ha összefutunk? Én amúgy bírom, jókat lehetett vele hülyülni. Csak ha le akart fektetni, akkor csak tetszem neki, meg ő is nekem, így lehet fura lenne.


2013. jún. 7. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom,hogy ezek után még szóba akarsz állni vele.Szorulhatott volna Beléd egy cseppnyi büszkeség.
2013. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jól elvoltam vele, jókat hülyültünk mondom meg beszélgettünk. Csak hátsó szándéka volt mert szexre hajtott.
2013. jún. 7. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked tetszik, pedig tudod, hogy köcsög, nem hiszem, hogy ezután érdemes lenne jóban maradni. És ráadásul ő se akart barátkozni. A sziahogyvagy véletlen összefutáskor majd eldől akkor szerintem, ahogy a helyzet adja, nyugodtan rákérdezhetsz mi van vele.
2013. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!