Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon bunkó lennék ha nem...

Nagyon bunkó lennék ha nem mennék el a bátyám esküvőjére?

Figyelt kérdés
Van egy jegyese és én kifejezetten irritálónak tartom, csúnya is, buta is mint a föld! Arra is gondoltam, hogy elmegyek a házasságkötő ceremóniára aztán lelépek a francba, mégis csak a bátyám de én nagyon nem vagyok erre kiváncsi, 1000x jobbat találhatna! Szerintetek mit csináljak?

2016. aug. 26. 11:09
1 2 3
 1/29 acelsziv ***** válasza:
88%
Tehát nem kedveled a csajt és emiatt haragítod magadra egy életre a bátyádat. Hát neked sincs több eszed, mint annak a lánynak az tuti.
2016. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, ne foglalkozz azzal kit vesz el, neki kell vele élnie, te nem szabhatod meg neki.
2016. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
Pedig jó lesz ha megszokod, egyre nagyobb divat a rossz :)
2016. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te feleséged lesz, hanem a bátyádé. Tiszteletben tarthatnád a döntését.

És igen, bunkóság lenne, nagyon sértő a bátyádra és az új feleségére nézve is.

2016. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
#1-es, nekem is helyből a húsos ugrott be, de ott a lány csinos és okos is.:-)
2016. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha el akarod veszíteni a bátyádat, akkor a legjobb útra lépsz akkor, ha nem mész el az esküvőjére.
2016. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Igen, az lennél!

Ugyanis attól, mert neked nem tetszik, attól még a bátyádról van szó és a bátyádat boldoggá teszi. Nem neked kell együtt élned a csajjal, hanem neki. És ha neki ő a nagy Ó, akkor azt tartsd tiszteletben!

Nem a csaj miatt illik ott lenned, hanem a bátyád miatt és nem annak kéne nem örülni, hogy úristen szerinted milyen a lány, hanem annak kéne örülnöd, hogy a bátyád boldog vele.

Meg aztán lehet neked is volt már olyan barátnőd, vagy majd lesz, akit a bátyád utált, mégsem csinálná ezt veled.

2016. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak a bátyád haragítod magadra, hanem az egész családodat, és a lány családját is.

Egyébként konkrétan meg is érdemled, ha képes vagy így viselkedni, mert nem egy miss pi.csát vesz feleségül. Neked még csak beszélgetni se kell vele, néha összefuttok egy családi eseményen, köszönsz neki, és ennyike. Szerintem nem fogja hiányolni, hogy beszélgessen veled.


Arra mondjuk nem akarok tippelni, hogy kettőtök közül ki a buta, ha te így viselkedsz.

2016. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

az is írtam, hogy az anyakönyv vezetőhöz elmennék de pl a vacsorán már nem lennék ott akkor is ez a helyzet?

Amúgy én is így gondolom, hogy csak a bátyám miatt mennék el...

A normálisaknak köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 26. 11:20
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
A vacsorán is illik ott lenni, pláne, ha te vagy a vőlegény testvére.
2016. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!