Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek most kinek van igaza?

Szerintetek most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szóval én 25 éves vagyok,a férjem 36.Albérletben lakunk van egy 3 éves fiunk.A közelünkben lakik a férjem huga aki 35 éves.A férjem huga minden nap jön hozzán vagyis mostanába minden második nap hála a jo Istennek,de ez is kb két hete van igy.ezelött minden nap jött ha fürödtünk úgy is bekelett engedjük ha nem voltunk ithon megvárt fojton hivott hol vagyunk most nem magyarázom túl.Szóval hogy most nyári vakáció van,nekem van egy tesóm aki 8 éves és elhoztuk a férjemmel hozzánk vakációra közös megegyezéssel.rengeteget idegeskedtem sirtam h a férjem huga folyton jár hozzánk nem lehet tőle nyugodt életunk ő a szomszédba lakik.és mondtam a férjemnek h egy ez nem élet hogy fojton bemászik az életünkben és erre ő azt mondta hogy az én öcsém is itt van a nap 24 órájában de hát könyörgöm közös bele egyezéssel hoztuk ide.és a férjem huga mellettünk lakik de a kis öcsém messze és ritkán látom.de a férjem huga felnött nő átgondolhatná hogy ne jöjön mindenap adjon egy csepp szabad levegöt nekünk.én nem mondtam hogy ne jöjen ide csak ne mindennap.a kisöcsém csal vakáciora hoztuk ide.bocsánat ha hosszú lett.
2016. aug. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg a férjeddel,hogy neked ez nem pálya. legalább alakítsatok ki egy menetrendet,hogy mikor nem fogadtok látogatót. pl ha este már fürdéshez készülődtök,akkor teljesen jogos,hogy a hátad közepére sem kívánod.

ilyenkor nem kell beengedni,hanem megmondani neki az ajtóban állva,hogy már késő van,aludni fogtok,most nem alkalmas. és kész. ha olyan közel lakik,akkor nem téma,hazamegy és kész.

de máskor is,hogyha programotok van vagy csak egyedül akartok lenni a gyerekkel,akkor meg kell neki mondani,hogy bocsi de most nem alkalmas.

idővel majd rájön,hogy inkább odatelefonál,mint hogy potyára menjen,mert nem engeditek be. hidd el. volt dolgom pofátlan rokonnal. ha nem engeded be amikor nem alkamas,akkor idővel ráun és nem megy oda potyára.

csak fel kell lépni. nem kell bunkón,csak határozottan .

a tesód meg más kérdés.ha nyaralni van nálatok,akkor egyértelmű,hogy miért van ott. + ő még nem felnőtt,van köztük majd 30 év.ne vegyük egy kalap alá. a 8 éves gyerek ott van ,ahova viszik. míg a 35 éves felnőtt maga dönt arról,hogy hova megy. és igenis pofátlanság,hogyha meghívás nélkül állandóan ott eszi a fene

2016. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

És mi tart vissza attól, hogy megkérd a sógornődet arra, hogy ne jöjjön minden nap. Természetesen neked van igazad és a férjed egy bunkó. Én nem hagytam ennyire elfajulni a dolgokat. Szólj neki, hogy bocsi Réka, de a héten nem érünk rá, húzós hetünk van, jobb ha nem jössz. Nem alkalmas. Szeretnénk kicsit együtt lenni kettesben a férjemmel. Ugye nem gond.

Na hajrá.

2016. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a sógornőddel beszélnél erről? Ülj le vele, és mond el neki, hogy mi bánt téged.
2016. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2016. aug. 29. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond a férjednek, hogy jövőre hívjátok meg az ő húgát vakációra egy hétre, sütsz neki palacsintát, elviszed a játszótérre, ha jó lesz még fagyizni is, aztán legközelebb ti látogatjátok meg karácsonykor, de addig nem találkoztok vele Ha egy 8 éveshez méri bánjon is vele úgy.
2016. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!