Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha valaki nem igazan szereti...

Ha valaki nem igazan szereti a testveret az miert szivtelen?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy egyaltalan nem szeretem, de nagyon gyakran arra gondolok, hogy jobb lenne egyedul. Folyamatosan durva velem, mindig szivat, soha egy normalis szava nem volt hozzam, ha elmentem bulizni, ott mindenki elott azzal jott, hogy minek jottel, miert nem maradtal itthon. Nem tehetek rola, nem jovunk jol ki, es nem is igazan szeretem ot. Ha beteg persze sajnalom, de nem erzek kotodest hozza. Soha nem tudtam vele egy pizzat se megenni, mert mindig elvarta volna, hogy az o reszet is mindenhol fizetem.

Es ugyanez a helyzet sok rokonommal is, keresztanyam, nagymamam is folyamatosan bunkozik velem, naluk egy az egyben kijelenthetem, hogy tenyleg nem szeretem oket, mert okot adtak ra, hogy miert ne szeressem oket es miert ne nezzek fel rajuk.


2016. szept. 7. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szivtelen.
2016. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy szívtelen csak sokat bántottak és érzelmileg kimerültél. Én ezért örülök,hogy szüleimmel és nővéremmel is jó a kapcsolatom. És amit te érzel most, azt érzem én is az exem iránt. Van ilyen. Ha kell két fül ami meghallgat, írhatsz privát üzenetet.
2016. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én világéletemben hagytam hogy a nővérem uralkodjon felettem. Semmi kötődést nem érzek már iránta, el is költöztem otthonról, hogy még csak találkoznom se kelljen vele. Nagyon sok "pofont" kaptam tőle, amit szerintem már nem lehet helyrehozni.
2016. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne rágd magad, itt nem benned van a hiba. Van egy bunkó, élősködő etstvéred, meg pár bunkó, neveletlen rokonod. Ez rossz, de nem a te hibád.
2016. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad szívtelennek, nem vagy az. Így alakult, nem tehetsz róla. Esetleg annyiban, hogy már hamarabb oda kellett volna pörkölnöd a tesódnak, a rokonoknak udvariasan de megmondani, hogy ez, az nem így van. De ezek szerint ilyen a természeted, hogy nem viselkedsz bunkón, inkább elfogadod a helyzetet.
2016. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!