Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egynemű testvéret! Szerintetek...

Egynemű testvéret! Szerintetek testvéretek neve szebb?

Figyelt kérdés
Akik nem egynemûek,szirintetek szép a testvéretek neve?

#név #szebb #tetszik #tstvérek
2015. nov. 21. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kis koromban nem szerettem a nevem,ráadásul sokszor össze is keverték a nevünket,mert azonos betűvel kezdődik,de sosem éreztem úgy,hogy jobb lett volna,ha az ő nevét kapom.
2015. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Dóra vagyok, sokáig nem szerettem a nevem, de már nincs vele bajom. Húgom Réka, az ő neve jobban tetszik. Öcsém Dávid, számomra ez semleges név, se nem szép, se nem csúnya.
2015. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám apánk nevét kapta, így sose irigyeltem. Nem tetszik ez a "nevezzük el az apjáról a gyereket" dolog. Nekem legalább saját nevem van és nem én vagyok a "KisLaci"
2015. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A sajat nevem sosem tetszett, mara megszoktam. Az idosebb hugom neve szep, a fiatalabb neve kevesbe tetszik a sajatomnal.
2015. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Az én nevemnél nem nehéz szebbet találni, Zsófinak hívnak. A testvérem neve szebb.
2015. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
83%
Engem Júlia Szofiának hivnak.(Júli)Növérem neve Matilda,öszintén sehogy se tetszik.Bátyám neve Erik,fiú nevek közül a kedvencem :3 Öcsém Krisztián Benjámin,számomra semleges.Iker húgaim Daniella Diána és Noémi Nina.Daniella és Diána nevek szerintebb szebbek mint az enyémek,és jobban szeretem,de a Noémi Nina semleges.
2015. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a nevem (Veronika), de a húgaim nevei is szépek (Sarolta és Georgina). Az öcsém neve is tetszik (Mihály). A szüleimnek jő ízlése van :D
2015. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Pedig a Zsófi szép név .
2015. nov. 22. 09:59
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ikertestvérem van és jobban tetszik az ő neve:) Pedig csak 1 betűben tér el az enyémtől.
2015. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szebb a nővéremé, egy időben rendesen zavart.

Azért tetszik jobban az övé, mert kemény vezetéknevünk van és az övé lágyabb, az enyém viszont kemény hangzású. Kicsit nehéz kimondani a sok k meg r, t miatt.

2015. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!