Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg olyan megvetendő...

Tényleg olyan megvetendő dolog, ha valaki utálja a testvérét?

Figyelt kérdés
Ha valakinek elmondom az mindig úgy meglepődik, az anyám meg nem bírja elfogadni ezt a dolgot
2015. szept. 28. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen elegge. Ugy altalaban is elitelendo ha utalsz valakit, ha ez csaladon belul fordul elo akkor ott nagy gond van.
2015. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Persze meglepődnek az emberek.

Nekem egészen addig tart ez az állapot, amíg meg nem ismerik, akkor általában bocsánatot kérnek tőlem.

2015. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hisz ez furcsa dolog. Én nem is értem, miért hangoztatod?


Jogod van nem kedvelni a testvéredet, de ezt megtarthatod magadnak. Én sem beszélek a nővéremmel soha, évente ha egyszer találkozunk amikor mindketten egyszerre látogatunk haza, de akkor se nagyon beszélünk, nem is lenne közös témánk. De azért a feszkót nem szítom, elkönyveltem magamban olyannak, amilyen, és ennek megfelelően állok hozzá. De szerintem csak a párom tudja, hogy igazából mit gondolok róla..

2015. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az a megvetendő, hogy mindenkinek elmondod, hogy utálod. Minek kell ezt hangoztatni?
2015. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Aki kérdezi milyen kapcsolatban vagyok vele, annak szoktam elmondani, de most hazudnom kéne akkor neki?
2015. szept. 28. 09:37
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha kamasz vagy 12-19 nem, bár legtöbbeknek amúgy is van ilyen korszaka.
2015. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan miért kérdezik ezt? Vagy hogy megy?

Hello, figyu te szereted a tesőd?

- ÁÁÁÁÁ utálom mint a sz*rt.


Tudod nem kell hazudni de hangoztatni sem kell.

Elég annyit mondani, hogy

- nem igazán vagyunk jóban.. ennyi.

De végül is a kamaszok vagy gyerekeknek még fingjuk sincs mi az az utálat.

2015. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Igen, megvetendő.

Meg az is egy utolsó dolog, hogy ideböfögsz valamit, és normális választ vársz, de nem teszed lehetővé, mert nulla információt tartalmaz a firkálmányod.

2015. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

És miért utálod?

Hány éves vagy, és ő mennyi? Nemetek? Milyen a családotok, stabil, erős? Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

2015. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Plíz-plíz, trollocskám, miért volt haszontalan a válaszom?
2015. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!