Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beleszerethetek a testvérem...

Beleszerethetek a testvérem testvérébe?

Figyelt kérdés
Édesanyám felől van egy fiútestvérem,együtt nőttünk fel,nem is tekintem féltestvéremnek. A biológiai apjával nem tart kapcsolatot,sem annak gyerekeivel, akik vér szerint testvérei. Megismerkedtem a fiútestvérével,először csak a kiváncsiság hajtott,de aztán nem tudtam kiverni a fejemből a gyönyörű szemeit. Tudom, hogy vér szerint nem vagyunk rokonok,mégis fura lenne egy kapcsolat,nem? Egyelőre ő nem tudja,hogy van egy közös testvérünk,készülök elmondani,már találkoztunk és össze is barátkoztunk, csak még nem voltam képes kinyögni,hogy valójában ki vagyok. Mennyire helyes,hogy ez a fiú tetszik nekem?
2016. szept. 23. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem helyes, bár mostanság elég sok minden elfogadott
2016. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
1 mégis mi nem helyes? Két idegen ember.
2016. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Semmi akadálya. Bár elég fura, hogy együtt nősz fel valakivel, akinek a féltestvérével nem ismeritek egymást, de pont találkoztok, és te tudod is róla, hogy ő ki, de ő nem tudja rólad. Hogy is van ez?
2016. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bonyolult történet.Röviden,tőlünk a szüleink semmit nem titkoltak el,míg ő csak felnőtt korában tudta meg,hogy van tesója.Különböző városban nőttünk fel,de közel.Sem a tesóm,sem ő nem érdeklődtek egymást iránt.Mi egy randi oldalon találkoztunk,én látásból tudtam,hogy ki ő,plusz a vezetékneve ugyanaz,mint a tesómnak.
2016. szept. 23. 16:02
 5/11 anonim válasza:
90%
Én a helyedben elmondanám, hogy ki vagyok, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, és ha nem te mondod meg neki, akkor szerintem elég kényes lesz a helyzet. Egyébként szerintem nem baj, ha tetszik neked, ennél lehetne rosszabb is.
2016. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

"Beleszerethetek a testvérem testvérébe?"


A testvérem testvére, az te vagy.

:)

2016. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
El fogom mondani,a tegnap beszélgettünk és mondtam,hogy van valami,amit el kell mondanom,kiváncsi is lett. A testvérem testvére lehetek én,és a többi is. Mi ilyen család vagyunk,egy rakás féltestvér :P
2016. szept. 23. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Azért annyira kóser nem lehet anyukád és az exférje közötti viszony, hogy a közös fiuk nem ismeri az apai féltestvérét. Mi az, hogy egy apa nem tartja a kapcsolatot a fiával? Hogy a gyerekei nem is tudnak egymásról?


Nekem úgy tűnik, a helyzet bizarrsága vonz inkább téged, mint a srác maga.

De ha az a célod, hogy az anyukád és féltestvéred arcára fagyjon a mosoly, hajrá!

2016. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok rokonok, innentől kezdve semmi probléma.
2016. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Kedves" 8. Az apa soha nem volt édesanyám férje. Gyerekkorukban ismerkedtek meg,tiniként együtt jártak és amikor elhúzott egyetemre,itt hagyta anyát a pocaklakóval. Csak az apasági vizsgálat után "vállalta" a testvéremet,de mivel idáig elfajultak a dolgok,anya nem akarta,hogy ennyi évnyi szerelem és csalódás után a másik nyakába varrjon egy gyermeket,ha az elzárkozott tőlük. Egyedül nevelte a tesóm,úgy 6 éves koráig,akkor jött az én édesapám a képbe.A tesóm biológiai apja pedig soha nem vett részt a nevelésében,megnősült később és összehozott még 2 gyermeket. Évekig egy társaságban jártak anyuval,így ő tudott mindenről és mindig őszinte volt hozzánk,elmondott mindent,amit megtudott. Azt is tudta,hogy az exe gyerekei nem tudnak a tesómról,így nem bátorította soha a testvéremet,hogy ismerje meg a másik kettőt. Felnőttek és megtudták,az egyik kereste is sokáig a tesóm,de ő már külföldön élt és olyan korban volt,hogy nem érdekelte az ismerkedés. Ez van,egy igazi f...kalap az apja,nem tehetnek a gyerekek róla.

Számomra ez a helyzet nem bizarr,én mindig tudtam a másik 2ről is,és a facebooknak hála,már régen láttam fotókat róluk. Nem tehetek róla,a srác pont az én esetem.

Ami anyát illeti,avagy a testvéremet,őket ez a történet nem zavarja. Beszéltem a srácról,a megismerkedésünkről,de egyelőre csak ennyit mondtam el,hisz nincs is több. Őket ez a dolog annyira nem érdekli,számukra ugyan olyan idegen,mint minden más srác.Amugy meg felnőtt vagyok,nem szólnak bele a dolgaimba.

2016. szept. 24. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!