Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleszeretni a párom...

Kezdek beleszeretni a párom testvérébe?

Figyelt kérdés
Az a szomorú helyzet, hogy egyre jobban tetszik nekem a párom öccse és nem tudok ez ellen mit tenni. Most biztosan mindenki elítél engem. Eléggé kezd ellaposodni a párommal a kapcsolatunk, már egy éve dolgozom rajta, hogy jobb legyen, de úgy érzem hiába, csak a megszokás maradt, már csak úgy szeretem mint valami nagyon jó barátot... Ezt leszámítva egyébként elég jól elvagyunk. Egy nagy családi házban élünk hárman(én, a párom, a párom öccse) a szülők meghaltak. Imádok ezekkel a fiukkal lenni. Sajnos kezdek beleszeretni a testvérébe, egyre férfiasabb, karakteresebb az arca, kék szeme, fekete göndör haja van, gyönyörű mosolya, nincs barátnője, csak a munkájának él jelenleg, 30 éves, nagyon rendes, kedves és én kezdek oda lenni érte. Eleinte azon kaptam magam, hogy várom haza a munkahelyéről, és mindig örülök ha látom. Mindig mosolygunk ha összetalálkozunk. Tegnap este sírtam miatta. Talán az lenne a legjobb ha elköltöznék és otthagynám a páromat... Szerintetek mit csináljak? Szenvedek, úgy érzem nem bírom már sokáig. 25/N

2012. aug. 24. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nem tesz jót,hogy veletek él..Erre másat nem tudok írni...külön kell menni,mert tönkre fog menni a kapcsolatod.

Az én párom tesój nagyon helyes srác,azelőtt mindig meg kellett néznem magamnak,de most már nem tudok rá úgí nézni...csak mint sógorjelölt.

2012. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
*tesója,úgy
2012. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
első gondolom azért laknak együtt, mert a fiúké a ház, és nehogy már azért kelljen elköltözni az öcsnek mert a sógornője szemet vettet rá
2012. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Nehéz helyzetben vagy, de nem ítélek el! Nem tudsz mit tenni érte, és ha a pároddal sem vagytok már abban az igazi szerelemben, akkor beszélj vele erről.. De először csak a kapcsolatotokról, aztán térj rá, hogy te egy másik férfiben látod a szerelmet.. Viszont lehet, hogy először az öccsének mond el, mit érzel, és ő is segíthet ebben.

Nem sokat, de remélem azért valamiben segíthettem. Sok sikert, légy bátor! :)

2012. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem teljesen tiszta, hogy a "párod" a férjed-e.

Ha igen, akkor tilos a testvérével házasodni!


Ha meg nem, akkor sem irigyellek... de akkor beszélgetni kellene velük: előbb külön - aztán együtt is.

2012. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy tilos a testvérével házasodni?
2012. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pároddal kezd ellaposodni a kapcsolatotok előfordulhat, hogy kezdesz kifelé kacsingatni, egyszerűen "beleszerettél" az első utadba eső pasiba. Ha a legjobb haverjával laknátok együtt, akkor valószínűleg az a srác tetszene neked.
2012. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hálát adok az égnek, hogy az én páromnak húgai vannak :)

viszont ez így tényleg nem lesz jó, sajnos előbb utóbb vége lesz így a kapcsolatnak :( szerintem beszélned kellene a pároddal, vagy tényleg költözz el. Nem tudok sajnos jelenleg jobbat tanácsolni.

2012. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem a férjem, csak együtt élünk pár éve már. Volt, hogy próbáltam elhessegetni a gondolataimat róla, de nem tartott sokáig. Nem merek vele beszélni, ő is nagyon félénk és én is az vagyok. Rengeteg közös van bennünk, szinte olyan mint én csak fiúba, ezt a párom is mondta már:) Ha mégis kialakulna köztünk valami akkor a párom szétszedné őt, ennyire ismerem, nagyon bosszúálló típus és nem hagyna nekünk nyugtot. Szóval nem kockáztathatok, mert féltem, hogy miattam baja esne.
2012. aug. 24. 12:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted még a párodat, csak megkavarta a fejedet a sógor, akkor próbáld meg kiverni a fejedből, és ne keress magadnak felmentést (ellaposodó kapcsolat, megszokás...), ha megtehetitek, menjetek el pároddal romantikázni, legalább egy hétre. Ha már nem szereted őt, és nem akarod helyrehozni a kapcsolatotokat, akkor pedig légy bátor, és lépj ki MINDKETTEJÜK életéből. Nekem ez a tanácsom.
2012. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!