Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » AZ unokatesóm szülei most...

AZ unokatesóm szülei most mennek szét és nem tudom hogy mit csináljak. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm szülei most mennek szét és nagyon rosszul viseli. Fura dolgokat csinál bunkó nem törödőm néha veszélyezteti magát "mert az menő és vicces". Az én szüleim is elváltak de egyszerűen amit én tudok az nála nem válik be. Nem beszél velem se anyuval csak nagyon ritkán. Az anyja egy konkrét pszichopata az apja meg magasról szarik mindenre (bocsánat a csúnya beszédért de más szót nem találtam rá) a munkájára a családjára mindenre. Nagyon szeretnék segíteni de nem merem elmondani a véleményemet a felnőtteknek (mivel még egy kicsit messze vagyok a tizennyolctól) Kérem valaki segítsen valahogy mert tönkre teszi ez már a családomat (ami már így is darabokban) a nagymamám beteg és az uncsim apja folyamatosan pénzt kér tőle és az anyja meg fenyegeti (konkrétan lelki zsarolás)

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 27. 20:52
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha a témában olvasol rájössz h nem csak ti ketten szenvedtek.Mindenkinek meg van a maga baja.Nekem gyógyíthatatlan szembetegségem van,valaki fogyatékos,valaki nem ismeri a szüleit.Félre ne érts néha én is depi vagyok.Ezen a helyzeten a beletörődés segít.Az élet ilyen előbb utóbb úgy is megbékél.Mond el neki h mindenki szenved.

Csak ennyit tudtam most hirtelen hozzáfűzni :(

2016. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha a témában olvasol rájössz h nem csak ti ketten szenvedtek.Mindenkinek meg van a maga baja.Nekem gyógyíthatatlan szembetegségem van,valaki fogyatékos,valaki nem ismeri a szüleit.Félre ne érts néha én is depi vagyok.Ezen a helyzeten a beletörődés segít.Az élet ilyen,előbb utóbb úgy is megbékél.Mond el neki h mindenki szenved.

Csak ennyit tudtam most hirtelen hozzáfűzni :(

2016. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!