Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha nyílvánvalóan...

Mit tegyek, ha nyílvánvalóan kivételeznek a húgommal? Már ezért kezdem megutálni!

Figyelt kérdés

Szóval, ő napi 20- szor árulkodik, szerintem ez nem túlzás. Ő 10L, és konkrétan nyíg, hogy játszak vele, pedig én már kikészülök a Barbiektól! Ha ezt megmondom finoman, akkor azt kezdi, hogy milyen undok vagyok stb. Erre én: No és miért akarsz egy ilyen undok lánnyal játszani?- erre bevonul a szobájába, vagy árulkodik. Ja és a kulcsot NEM veszik el tőle, naponta 10 alkalommal zárja be a szobáját minden ok nélkül! Ha játszok vele, akkor kiborul, mondván, hogy mér' nem jó nekem, hogy ő így csinálja, pedig én csak azt mondom, hogy az a láthatatlan elektromos kerítés nem ugorhat neki a figurámnak. És tök gyerekes, anya segítségével is csak 4esre teljesít a suliban, én meg egyedül háromszor annyit tanulok, mint ő, mégse kapok érte semmit! Mindig neki lehet csak igaza, mer hogy ő milyen aranyos, elárulom, kis híján akkora mint én, pedig 13 vagyok majdnem! És még ő a picúr! Nem vagyok ilyen gyerekes, meg ne értsetek férre, nem akarok picúr lenni, csak zavar, hogy 7 éve nem volt igazam ellene szemben, még akkor sem, amikor majdnem eltörte az orrom. Persze, gyerekes viták, meg minden, de nem akarom hogy ez egész gimnáziumig így maradjon, márpedig ha rajta múlna... SOS!!

Mit csináljak vele?



2016. okt. 5. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb ha semmibeveszed. Ne foglalkozz vele. Mintha ott sem lenne. Általában ez így szokott lenni egy családban ha jön egy kistestvér őt jobban elkényesztetik.Mindent megkap és hisztizik ha valami nem úgy van ahogy ő akarja majd utána duzzog és elmegy a szobályába.Szimplán ne foglalkozz vele.Ezt érzed te is.
2016. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért te se vagy kutya a "láthatatlan elektromos kerítéssel". :D


Szerintem mindketten gyerekesek vagytok. Ami - gyerekek lévén - nem baj, de ne nézd le emiatt, mert te sem vagy különb.

2016. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
48%

Gyerekes? 10 évesen? És ezen te meglepődsz? :)


Nyugi, nem marad így sokáig, fel fogtok nőni és akkor jobb lesz.

2016. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A láthatatlan kerítés nem az én találmányom, sőt, ellenzem. És szerintem attól nem vagyok gyerekes, ha játszok a húgommal
2016. okt. 5. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne ez a "láthatatlan elektromos kerítés" téma. Szóval mi van?
2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, három éve kezdődött. Ez egy elektromos kerítés, ami az én legófiguráim számára láthatatlan, egy láthatatlan kapcsolóval kikapcsolható(köddé válik). Ez általában egy legóház körül szokott lenni, mint egy burok, ja és kizárólag a tesóm használja, szerintem hülyeség. Egyszer "árkot ásott" alatta a figurám, ott egy fal volt, ami a húgom keze volt, de úgy döntöttem, ha az ő bábujának lehet oltalmazó keze, akkor az enyémnek romboló óriása is lehet(:

Másik az, hogy árnyékoló tető lesz a legóvárosa felett. Ez akaratlanul is D vitamin hiányt okoz, nem lesznek növények stb....:D

2016. okt. 6. 01:19
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ajj de aranyosak vagytok! :D Mintha magamat meg a bátyáimat látnám, csak nálunk a bátyám talált ki ilyen hülyeségeket amivel ellehetetlenítette a helyzetemet, nem pedig én. :D


Nézd, kár ezen vitázni, mindketten gyerekek vagytok. Általában a kisebb csak azért kap több figyelmet, mert ő a kisebb. Ez a nagynak biztos idegesítő, de sokat nem tudsz ellene tenni. Legyél vele türelmes, tűrd el a hülyeségeit. Te most vagy abban a korban, hogy kezdsz kamaszodni, tehát még pluszba kihívás lesz a dolog, mert a szüleid félteni fognak a káros dolgoktól és egyéb ilyen... szülői... hát... nos, kár tagadni, úgy fogod érezni, hogy az agyadra mennek. De a türelem rózsát terem. Legyél nyugodt, kedves, és várj, nincs köztetek olyan nagy korkülönbség, hamarosan ő is kezd felnőni, és akkor már nem fog a nyakadon lógni. Amit még tanácsolni tudok, hogy beszélgess vele, az nálam sokkal többet ért el, ha a bátyáim higgadtan elmondták, hogy mit gondolnak, minthogy ordítozva rángattuk egymást. Hajrá.

2016. okt. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Tehát 3 év van köztetek. 3 éves voltál, amikor megjött a húgod. Addig veled is annyit foglalkoztak, mint a húgoddal, sőt szerintem tovább is foglalkoztak veled, csak mivel, hogy gyerek voltál, nem emlékszel rá. Lehet, hogy úgy tudod, hogy nem foglalkoztak veled, de valójában nem így van. Az én tesóm is panaszkodott, hogy velem többet van foglalkozva. Ez egyáltalán nem így volt. 10-12 éves korig ugyan úgy lettünk nevelve. Ezt anyuddal kell megbeszélned. Nem szabad hagynod, hogy ilyen legyen a tesód veled.
2016. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
aranyos gyerekek vagytok mind a ketten.
2016. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lathatatlan kerites aranyos:) kicsit visszarepitett amikor mi jatszottunk igy ocsemmel:) jok is voltak azok:)

Nyugodj meg, o ugy latja a dolgokat hogy mindig neked van igazad es teged szeretnek jobban a szuleitek. A testverseg ilyen.

Orulj hogy egyutt tudtik meg jatszani, majd ha mar mind a ketten kamaszodtok akkor lesz csak jo; amikor majd lenyulja a ruhaidat, sminkjeidet stb:)

A legtobb kishug azert ilyen mert felnez a noverere, olyan akar lenni mint te.

Ezt a lathatatlan keriteses storyt koszi megegyszer. Jo volt olvasni:) igaz 30 multtam, de ugy leulnek legozni egyett:)

2016. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!