Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Házsártos, durva a nővérem....

Monorka25 kérdése:

Házsártos, durva a nővérem. Ti is ismertek vagy tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. eElég nagy lelki traumát jelent ez nekem. Nővéremmel együtt élünk albiba a párja is ott van. Persze már egy ideje albit keresek magamnak remélem sikerül. elég nagy veszkedésen vagyunk túl. Állandóan lelkileg bánt és a tkarítás muiatt. Ő napi szinten elvárja h rend legyen én hétvégén tartom csak szükségét. Reggeltől estig dolgozom és elfáradok. Ha épp vmi nincs meg csinnálva azonnal akkor rögtön jön a kiabálás h ő neki kell mindent megcsinálnia mindent mindeki helyett ami persze nem igaz. Ebbe a takarításos történetbe éli ki magát. Tőlem ha kér vmit h ezt hozzak vagy azt hozzak a boltból megveszem és hozom pedig nem kötelességem. De amikor én kértem vmi apróságot hoppp vhogy elfelejtette. Mindig neki kell h igaza legyen mindenben. Az elve h ő mindent jól csinál a másik meg trehány, semmirevaló és mindennek elmond úgy beszél velem mint kutyával és észre sem veszi. Persze én sem vok tökéletes el tudok ódázni dolgokat de azt nem jelent h egy kupis állat vagyok akit állandóan bántani kell. Beszélgetni nem tudok vele mert mindenért lecsesz. Azért is lecseszett már épp nincs senkim és nem is lesz. Nem hogy bíztatna vagy támogatna. Épp csalódáson próbálok túl tenni hozzáteszem. Legutobb elmondtam neki a véleményemet h nem vunk egyformák és ha vmi gond van normálisan beszéljünk róla és ne oltson állandóan mint egy kutyát. Fejezze be ezt az idegbeteg stilust. Még a pánikrohamos problémáját is rám kente. Pedig nálam türelmesebb,elnézöbb ember aligha van. Csak hát ugye a rendrakási kérdés. De ezen állandóan ideges mert ő azt akarná h amit ás amikor ő mond vmit úgy legyen. Ha véletlen vki ellenkezik és nem úgy van kiakad. A legutobbi veszekedés után is annyira ideges lett h azt mondta h nem vok a testvére. H lehet ha még méregből is ilyet mondani úgy h nem is bántom őt. Állandóan leír elhiteti velem h egy szar ember vok. Miért ilyen kegyetlen vki? Vki tapasztalt hasonlót?

#lelki terror #rossz nővér
2016. okt. 16. 15:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért kicsit siettem:)
2016. okt. 16. 15:39
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi idős vagy?
2016. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmi ilyesmit nem tapasztaltam a növérednél.
2016. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Itt az lehet ,hogy takaritasi maniaja van ami betegseg. Persze ha csak veled beszel igy akkor nem. A legegyszerubb szerintem az lenne ha szepen megmondanad neki,hogy eleged van mar belole , hogy mindig azt kell csinalnod amit o mond. Es ne csjnald meg amit ker egyszeruen hagyd figyelmen kivul es egy ido utan rajon ,hogy felesleges uvoltoznie. Valszeg latja , hogy "gyenge" vagy vagyis segitokesz o pedig kihasznalja es ugy iranyit ahogy akar. Az is lehet , hogy a kudarcait rajtad eli ki mert a munkahelyen kuss a neve
2016. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ő azt várná el h mindenben alkalmazkodjak de ő meg is mondta h ő nem fog hozzám. előfordul h a párjával is veszekszik de ott ugye hamarabb csitul a dolog mert a barátja inkább csöndben van. Én azért visszaszólok és ilyenkor úgy bepörög h fenygetőzik. Lehet h mánia de egy ilyen dolgon h lehet ennyire kiborúlni?:/
2016. okt. 16. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél mazochista,ha tényleg ilyen igazságtalan akkor tegyél valamit.Például ignoráld vagy mondd meg neki,hogy nem szereted és alig várod hogy külön élhess,hogy ne lásd a pofáját.
2016. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teszek ahogy tudok megyek:) Mondtam már neki mindent de csak olaj a tűzre annál dühösebb volt h majdnem nekem jött. Mert ugye fájt neki az igazság.
2016. okt. 16. 16:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak h lehet olyat mondani egy testvérnek h nem vagy a testvérem.Olyannak mondhatnak ilyet aki lop csal hazudik és orbitális sérelmeket okoz a másiknak. De egy ilyen miatt nekem felfoghatatlan.
2016. okt. 16. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
menjen a k..va anyjaba aki lepontozott. az ember probal tanacsot adni aztan lapontozzak. vicc
2016. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott van a párja is? Ki akar túrni, esetleg féltékeny, vagy látta, hogyan néz téged a hapsi, vagy el akar téged távolítani, mielőtt a pasi megcsalja.
2016. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!