Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnam megoldani ezt a...

Hogy tudnam megoldani ezt a problemat?

Figyelt kérdés
en 20 eves vagyok tesom 35 meg mindig a szuleinknel lakik nem kepes el koltozni es sajat labara alni. Szuleinkel alandoan konfliktusba kerul, veszekednek mindig es hat eleg kemenyen alkoholizal is es nagy a gyanum hogy fuvezik is neha. altalaba ha cirkusz van ithon en bele se szolok mert minek, ugyse érne sokat a szavam. de most utoljara csunyan meg mondogattam neki a magamét mire o majdnem meg vert, szerencse h volt 2 haverja akik meg alitották ot. ennek lassan 2 hete azota nem is koszonunk egymasnak, minden nap el kell viselem a pofajat. a szuleim nem mernek neki szolni felmek h bekattan neki, mar a feljelentesen gondolkoznak.Annyira idiota hogy sósavat ontott a tusfurdombe es nekem meg majd le egett a borom.. mondjatok, normalis az ilyen ember? Mit tehetnék? nem tudok mit kezdeni ezen kivul meg nagyon sok dolog tortent es ez mar evek ota megy..(bocsi az irásért szlovak vagyok igyekszem)

2016. okt. 25. 19:56
 1/4 DuplaKV ***** válasza:

Ha bizonyíthatóan ő tette a savat a tusfürdődbe, akkor elmész látleletet vetetni, és feljelented. Max még a szüleid (gondolom az ő nevükön van a lakás/ház, amiben éltek) kényszerkijelentik a tesódat címükről (ez macerás és hosszadalmas), és amíg nincs otthon lecserélik a zárat, meg kipakolják a cuccait.

Mást nem nagyon lehet tenni.

2016. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha ki cserelnenk a zárat,ő kepes lenne szét verni még az ajtót is..nem lehet még ki lökni sem 1000x meg volt már mondva mindig ki kéri magának es neki ál följebb...
2016. okt. 26. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alkohol és a fű miatt találkozni fogtok a rendőrséggel, ezt már családon belül nem tudjátok megoldani. Az enyém nem alkoholizál, nem füvezik, de nem bánnám, ha elkerülne itthonról, de még barátai sincsenek, ő is egy sz.aralak, tesó ide vagy oda. Én mér nem csinálok semmit, belefáradtam.

Fel lehet jelenteni a sósav miatt, leültetni nem fogják, de legalább lehetne egy papír róla, ha legközelebb erősebbet csinál...

Ha szétveri az ajtót, akkor megint ki lehet hívni a rendőrséget garázdaság, magánlaksértés, mittudomén mi miatt. Vagy várni, amíg törvényelleneset csinál, mert az alkoholhoz, fűhöz pénz kell vagy kereskedni fog...

2016. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gyakran nyúl a fűhöz. Max. Fél évente 1x. Kitudja. Olyankor látni a szemén h piros stb. De az lehet az italtól is. Az eggyik "haverja,, nagyon füvezik és itt ott betoppan náluk és gondolom akkor veszik rá őt is...nem tudjuk fel jelenteni mert a ház a nagyszüleim nevén van ők pedig már 80an felül vannak és még ráadásként a báttyámat védik.
2016. okt. 27. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!