Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mas csaladokban is szoktak...

Mas csaladokban is szoktak verekedni a testverek? Titeket nem furdal a lelkiismeret amiert megvertetek a kusebb tesotokat?

Figyelt kérdés
mi mar felnottek vagyunk engem megis nagyon furdal a lelkiismeret, egy normalis testver nem veri meg a kistesojat hanem vedelmezi torodik vele nem?? csak a jo szerencsenek koszonheto hogy sose tortent komoly baj, visszamehetnek az idoben visszamenek es lerugnam sajat magam amiert cesztetem bantottam tesoimat

2016. nov. 25. 18:44
 1/10 A kérdező kommentje:
*kisebb
2016. nov. 25. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi sokat bunyóztunk. Volt, hogy vér is folyt...Van egy 1,5 évvel idősebb bátyám és egy 1,5 évvel fiatalabb öcsém. Sokat játszottunk, ha kellett kiálltunk egymásért, védtük egymást, de a testvér bunyó mindig más. Verekedtünk, aztán békültünk..ma már felnőttek vagyunk és senki sem emlegeti. Nagyon jóba vagyunk.
2016. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkent mi is elagyaltuk egymast. Miert van buntudatod? Tudatosan bantottad? Rosszindulattal?
2016. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mindig hergeltuk egymast es igy lett sokszor bunyo
2016. nov. 25. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
MI lányok vagyunk és én vagyok a kisebb. Már mi is felnőttek vagyunk és nyilván én kaptam többet, de a tesóm nem úgy néz ki mint akinek nagyon lelkiismeretfurdalása lenne :) Tényleg rengeteget verekedtünk és táltuk egymást, de most már minden rendben köztünk.
2016. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is lány vagyok, egy húgom van.

Persze mi is szoktunk verekedni, es egy kicsi lelkiismeretfurdalásom van ha tudom hogy túl messzire mentem, de ettől még mellette állok akármi van, és a leghosszabb idő ameddig merges ram az 2 perc.

2016. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megverhetem a testvérem? Igen.

Más megverheti a testvérem? Nem.


Ennyi a tesóbunyó lényege.

2016. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És az esetek 90%-ban a kisebb kezdi :D. Dehogy van lelkiismeret furdalásom amiért megrángattuk egymást párszor.
2016. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, van egy öcsém, két és fél év van köztünk. Hú, mi nagyon sokat gyepáltuk egymást :D Szerintem nem gáz, már rég felnőttek vagyunk, és röhögni szoktunk ezeken így utólag is.
2016. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem unokatesóm 4 évvel volt fiatalabb és volt egy korszaka olyan 12-13 körül hogy ő az "alfahím" és odajött így random hogy "te hülye qrva" nos a következő 1 évben két dolgot tanult meg 1. nem éri meg beszólni és 2 a szőnyeg nem finom. Miután rájött hogy nem ő fingja a passzátszelet azóta jóban vagyunk, semmi gond.

Öcsémet is megajándékoztam pár nevelő célzatú pfonnal mikor kicsiként harapott aztán nagyobbként úgy beszélt velünk (anyával, apával és velem) mint a xarral amit a csizmájáról vakart le. Ő mondjuk nem mert verekedni mert hamar leesett neki hogy mivel 10 évvel fiatalabb nem vagyunk egy súlycsoport.

Unokatesóeim 3-an vannak fiúk, a legnagyobb (akit aztán én is kicsit "megneveltem" és a legkisebb sokat nyúzták egymást de hát gyerekek, nem vesszük komolyan.

2016. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!