Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkiismeret furdalás nélkül...

Lelkiismeret furdalás nélkül elmenni?

Figyelt kérdés
20 éves leszek lassan. A szüleimmel élek. Anyámból elegem van. Az egész ház egy nagy stressz kb. Megy a veszekedés, a panaszkodás állandóan. Szerencsére tanulok, kollégiumban lakok. Nekem milliószor jobb, ha nem kell ezt a levegőt szívnom.. másfelől jogos, hogy én elmenjek és magára hagyjam például apámat?

2016. aug. 29. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az apád felnőtt ember.
2016. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Teljesen megértem a helyzeted.

Bár neked legalább van hová menni. :)

A kérdésedre válaszolva: Az előttem szólónak igaza van, édesapád felnőtt ember és eltudja dönteni mit akar.

Egyébként ha jólértettem neki is elege van, ha nem szeretnéd anyukáddal otthagyni akkor felajánlhatod neki, hogy menjen veled és innentől már az övé a döntés hogy veled megy vagy marad és tűr.

2016. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most az én anyám is úgy beszél velem, ahogy más a háziállataival sem, de én bejárós leszek(egyetemet most kezdem), és legalább még 4 évig el kell ezeket viselnem.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, én lelkiismeret furdalás nélkül megtenném.

20/L

2016. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!