Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen testvérről?

Figyelt kérdés

egy fiú és egy lány testvérről van szó. A fiú 300 Ft-ért ír a lánynak CD-t, DVD-t. Minden családtagnak ingyen ír, kivéve a tesójának.

Eladta a lánynak a rossz mobiltelefonját, nagyon jól tudta, hogy baja van, de nála még működött.

Elküldi a lányt a boltba az ő biciklijén, a lány furcsállja is, mert nem szokta soha odaadni. A lány felül rá, észreveszi, hogy nem lehet tekerni a pedált, se előre, se hátra. Szól a testvérének, aki nekiáll vele veszekedni, hogy nála még jó volt.

A fiú üti-veri a lányt, volt rá alkalom, hogy le is köpte, mellette még folyton sértegeti is.



2016. dec. 13. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen rossz testvér ha így van.
2016. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Elég gáz testvér. Amúgy szólnék a szüleimnek és a jövőben még egy fogpiszkálót sem kérnék tőle.
2016. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az anya a fiút védi, a szemében ő szent és sérthetetlen, az apa pedig a lányt védi, ezért sokat veszekednek.
2016. dec. 13. 09:02
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen rossz testvér. Az anyát nem is értem. Amúgy biztos, hogy nem kérnék tőle semmit és szívességet se tennék. Amennyire lehet kikerülném.
2016. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Ha ennyi minden rosszat művel a testvér, akkor a leányzó miért csinálja meg még mindig amit a testvére kér? Miért vásárol tőle? Miért vele íratja a Cd-ket?? MIÉÉÉÉRTTTT???

Annak a lánynak lehet ám nemet mondania.

2016. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Milyen testvérről? Egy naív buta liba testvérről???


Amúgy mennyi idősek? A lánynak már rég messziről kerülnie kellene a testvérét, nem pedig újra meg újra hagyni, hogy megszívassa. Meg is érdemli.

2016. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Én ha lány lennék egy ilyen fiútesót teljesen levegőnek néznék. Nem kérnék tőle semmit, pénzért sem vennék tőle semmit.


Nem állnék le veszekedni se vele, mert lesz..nám, hogy miről mit gondol. Ha dumálna nekem csak annyit mondanék neki, bocs de nincs kedvem vitatkozni veled. Ha kérne akkor meg annyit, hogy figyelj én sem kérek tőled semmit, légyszíves te se kérj. Ezeket nyugis hangnemben, érzelmektől mentesen, hogy még csak azt se mondhassa hogy megsértem.


De ez esetben akkor is le kell koptatni, ha éppen jó kedvében szívességet tenne, vagy rendes lenne (pl. ingyen megírná kedvenc CD-d), nehogy erre hivatkozva máskor meg elvárja, hogy ugrálj neki.

2016. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamu az egész
2016. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nektek minden kamu.
2016. dec. 13. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7 válaszból 1 írta, hogy kamu. És te csak erre tudtál reagálni... A többi kérdésre miért nem válaszolsz???
2016. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!