Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom bátyja hordja a párom...

Párom bátyja hordja a párom cuccait! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha egy pólót ott felejt náluk (gyakran alszik ott) következô alkalommal már a tesón van, vagy épp már az ô cuccai között... Jó megérteném, de ezeket már nem is szándékozza visszaadni... A bátyj barátnôje meg még "támogatja" is ebben... Múltkor próbáltam már célozgatni, hogy akkor majd elvinnénk de nem vették a lapot. Persze így könnyû, hogy saját magának nem kell semmit vásárolni, mi meg folyamatosan vesszük az új dolgokat... Ami legjobban bánt hogy az olyan pólót, pulcsit, sapkát, bármit is elhord amit én vettem a páromnak... Mit tegyek?

2016. dec. 13. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
És neked ez nem gyanús, hogy VÉLETLENÜL ott felejtettem. Egyszer még oké, na de az, hogy sorozatában ez előforduljon számomra elképzelhetetlen. Ne vegyél semmit a párodnak, aztán vegyen Ő saját magának göncöket meg a tesójának.
2016. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Te semmit, ez a párodra tartozik.
2016. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj Pityu, ezt a pólót én vettem a testvérednek, a múltkor véletlenül itt felejtette. Most elvinnénk magunkkal, akkor is ha koszos. A pulcsiját dettó.

Kb ennyit kellene mondani.

2016. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ez nem a te dolgod. Ha a párodat zavarja, akkor majd tesz ellene.
2016. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ugy felejti ott, hogy szetpakol mindent es abban a rendetlensegben ami ott van, osszekeveredik a batyja cuccaival... meg pl multkor levett 1 pulcsit, masnap a teso odamegy, beleszagol es rohog hogy ez meg ma jo lesz es mar fel is huzza... ezt vegigneztem es kopni nyelni nem tudtam
2016. dec. 13. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda problémáid vannak! Kicsi párodnak nincsen szája, hogy szóljon a tesojának ha vissza akarja kapni a pólóját? Valószínűleg azonos nemű testvéreknél tök normális, amit csinálnak. Neked meg pont semmi közöd hozzá, ha meg te fizeted a pasid ruháit az eleve tök ciki.
2016. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

S ha nem veszik a lapot, akkor miért nem hozol el a ruhát és kész? Bár a párod ruhája, hozza el ő, illetve döntse el, hogy a tesónak adja-e, ő dolga. Akkor is, ha te vetted neki, bár megértem, hogy ez téged zavar, ez esetben beszéld meg a pároddal. Ne célozgass és kérdést sem muszáj kiírni, kommunikálj és cselekedj.

Én se nyúlnám le más cuccát (kivéve a páromét. de csak ha őt nem zavarja :)), de lehet, hogy náluk ilyen viszony alakult ki. Akárhogyan is, ez az ő dolguk, de nyilván szólhatsz a párodnak, ha zavar.

2016. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez párodra tartozik alapvetően. Ha mondjuk csóró a tesója, ő meg egész jól keres, akkor azzal tudja nem megalázó módon támogatni, hogy egy-két cuccát odaadja neki. Azt viszont mondhatod párodnak, hogy ne azokat adja neki oda, amiket Te ajándékba vettél neki, mert az Neked rosszul esne.
2016. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Oh, ez Prolifalván regi jo szokas... nekem is csinaltak ezt az exem batyjai.
2016. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Koltozzetek külön és már meg is van oldva.
2016. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!