Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen utazótáskát vegyek 14...

Milyen utazótáskát vegyek 14 éves lányomnak, amibe hordja a cuccait a kollégiumba? Hátira gondoltam, amibe azért sok minden belefér.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

összeghatár?


[link]


fiatalok körébe most ez a márka megy nagyon,ebbe el is férne a lányod normálisan,mert jó tágas egy táska.

2012. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis húzósbőrönd ideális
2012. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Húzós táska minden, csak nem praktikus. Arra jó, hogy reptéren A-ból B-be elgurítsa az ember, a magyar utakon sokszor kínszenvedés, a lépcsőn nyűg, esőben-hóban tiszta mocsok lesz, ősszel közé akadnak a levelek.

A legpraktikusabb talán egy sporttáska lenne, én legalábbis azt szoktam leginkább használni, ha kevés cuccom van, akkor hátizsák. De azért még csak egy hétre is vinni kell ruhákat, törölközöt, ágyneműt, kaját, könyveket, szóval egy olyan kis tatyó tuti nem lenne elég, amit linkeltek, az inkább hétköznap koliból suliba.

Esetleg túrazsák, vinni jó, de buszon nehéz letenni a csomagtérbe, vonaton nem fér el a poggyásztartón, max. fektetve, de akkor meg ha abban van pl. leves is, elég csúnya katasztrófák eshetnek. :D

Legalábbis én az évek során erre jutottam. :D

De talán leginkább őt kéne megkérdezni mi tetszene neki, meg nem mindegy milyen távra, mivel megy, mennyit kell cipelnie, milyen gyakran jár majd haza, stb.

2012. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
New Yorkerben láttam egy nagyon klassz amerikai mintás utazótáskát. szerintem tökéletes lenne!
2012. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Otthonról kollégiumba és vissza én mindenféleképpen a kisméretű bőröndökre szavaznék (Én is azzal járok). A sporttáska jó, de csak akkor, ha könnyebb dolgokat kell vinnie, viszont ha pl. jól megrakodja könyvekkel, vagy akár egy laptoppal, akkor eléggé lestrapálja a vállát és a kezét is (saját és barátnőim tapasztalata, napokig nem bírtam semmit a vállamra venni, annyira fájt). Hátizsáknak ott az iskolatáska, szerintem az elég. Aztán még jól jöhet egy vállra vehető táska is, olyan, amibe legalább egy A4-es füzet belefér.(igazából ez még iskolatáskának is jó...) Én az ilyet mindig a bőröndömmel együtt viszem, beleteszem , amit az úton tanulni szeretnék+pénzt, igazolványokat, esetleg néhány szendvicset...stb.
2012. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!