Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem tudom, miért van elegem a...

Nem tudom, miért van elegem a testvéreimből?

Figyelt kérdés

Én szeretem őket, de tényleg! Csak egyszerűen néha túl sokan vannak.

Csak hogy tisztázzuk: van két hugom (egy 12 éves és egy 1 hónapos) egy öcsém (4 éves) és egy nővérem (23 éves, ő már nem lakik itthon), én 14/L vagyok.

Szóval, vagyunk itthon ugye négyen. Én mindig is jóban voltam a testvéreimmel, de most egyre jobban eltávolodom tőlük. Nincs rá különösebb okom, csak úgy érzem, hogy nem tudok velük lenni hosszabb ideig.

Valami tipp, hogy mit csináljak? Veletek volt már ilyen? Mit csináltatok?


2016. dec. 16. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te lassan kamaszodsz ők meg még kisgyerekek, nincs nagyon közös témátok most. Ez normális. Ettől még ülj le velük néha játszani emg bezsélgess velük :)
2016. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd el a kapcsolatotokat, mert később, ha nagyobbak lesztek, megváltozik majd a nézeted.
2016. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ennyi idősen én is igy voltam! Öten vagyunk testvérek én vagyok a legidősebb... utáltam ,hogy vigyáznom kell a kissebbekre stb... de el fog múlni ez az érzés csak legyél türelmes és játsz a kicsikkel éreztesd,hogy szereted őket! Ha idősebb leszel akkor sokkal jobb lesz ;)
2016. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!