Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Egyszerűen már...

Mit tegyek? Egyszerűen már elegem van?

Figyelt kérdés
mindig az van amit a nővérem akar és soha (de soha) nem kéri ki a véleményem. és nem is úgy dönt , hogy mindkettőnknek jó legyen , hanem úgy , hogy csak neki legyen a legjobb >:( egyszerűen már elegem van belőle , hogyha meg szólok , hogy nekem ez nem jó és mindig ő dönt mindenben akkor még ő van felháborodva... >:( olyan önző!!! L/14
2016. aug. 10. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Néhány esetett tudsz mondani?
2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez van xD majd ha elmegy otthonról akkor jó magányos leszel és senki nem fog veled lenni. Az lesz amit akarsz..

Örülj már neki hogy van neked és együtt vagytok!

2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, azzal a különbséggel, hogy nekem 2. Velunk nem az van, h ok eldöntik h mit csinálunk, hanem mondjak h kene csinalni vmit, én felvetek ötleteket, ok meg leszolnak, h milyen kis hulye huguk van.
2016. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert már gyerekkorotokban megszokta azt, hogy ő a nagyobb, és te pedig a kicsi, akit pátyolgatni kell. Olvasd el Sarah Famery Hogyan mondjunk nemet? című könyvét.
2016. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!