Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy intézem el hogy a hugom...

Tankcsapdafun002 kérdése:

Hogy intézem el hogy a hugom hosszu távon békén hagyon?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni. Ha rászolok csak nem hagya abba. Anyámék meg nem csinálnak semmit.

#Kis hugom
2017. jan. 12. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha sok év vAn köztetek akkor kicsit legyél vele szigorúbb (nem azt mondom üsd meg de lássa hogy te sokkal nagyobb vagy), ha viszonylag kevés a korkülönbség akkor sima tesós piszkálás
2017. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig piszkáltam a bátyámat, aztán adott egy zsibbasztót a vállamba én meg valami hasonlót az övébe ez megismétlődött párszor aztán ott hagytam a nem működő karjaimmal :D De ez olyan 6-11 éves korom között volt

24L

2017. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 év
2017. jan. 12. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Anyádéknak nem lett volna való gyerek. Sajnos ezzel nincsenek egyedül. Sok pocsék szülő van. Pont az ilyenek miatt van annyi elkényeztetett kis sz@ros, akit az embernek kedve lenne felrúgni a buszon, boltban és sok helyen. Habár egyszer lekevertem egyet egyiknek. Hiába jött az anyja. Előtte kellett volna jönni.
2017. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én vagyok az az ember, aki piszkálta idősebb testvéreit gyerekkorában. Azt tudom elmondani, ami működött ellenem.


Foglalkozz vele. Ne tegyél úgy, mintha nem létezne. Szervezz vele közös programokat, beszélgess vele, segíts neki. Ha van mit megvonni tőle, ami jó, akkor könnyebben elfogadja, hogy bizonyos dolgokat nem tehet meg.


Ha háborúzni kezdesz, akkor csak veszthetsz. Ahogy érzem, éppen ezt teszed, és vesztésben vagy. Minket meg arra kérsz áruljuk el, mi az az atombomba, amit rádobhatsz. Neki se jó ez, csak ő még nem tudja.


Harcol a figyelemért. Bármilyen elcseszett módot kihasznál, hogy megkapja. Ha éhes vagy, és nincs mit enni, elveszed azt az ételt, amit a kezeddel elérsz. Ez elég elkeseredett helyzet.


Kicsit olyan, mintha a te gyereked is lenne. Ott él veled, valamit kezdeni kell vele. Hozd ki belőle a legjobbat.


Hidd el, hogy te is rengeteget profitálhatsz abból, hogy együtt csináltok dolgokat. Csak még nem tudod.

2017. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!