Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért lett manapság menő,...

Miért lett manapság menő, hogy a családtagok lesmárolják egymást? Fb-n minden 3. kép amit látok, hogy kisfiú csókolózik az anyjával, vagy nővérével és hogy milyen cuki a "hercegük" meg "szerelmük"

Figyelt kérdés
Miért jobb szájon csókolni a testvéred mint megölelni és adni egy puszit mint a normális embereknél?

2017. jan. 28. 22:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nem látok ilyent.
2017. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem talán kifelé akarják mutatni a Világnak, hogy az ő kapcsolatuk milyen bennsőséges.
2017. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
A smár és a szájra puszi két különböző dolog.
2017. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem most lett menő. Régen is rengeteg olyan család volt ahol a szájrapuszi a természetes. Csak régen nem tettek ki róla fényképeket.

Nekem sem igazán tetszik de vannak ilyen emberek. Nekik meg te nem vagy normális az arcra puszikkal

2017. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem tetszik ha a szülő a gyereke száját puszilja, de a családunkban is van ilyen. Már harminc éve is csinálták, csak akkor még nem volt divat kirakatban élni.
2017. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
70%

18 éves lány vagyok, a testvérem 28 éves férfi. Eszembe nem jutna szájon puszilni.

Szerintem ez nem normális, az a gyerek úgy nő fel, hogy anyut aput öcsit hugit, a családban mindenkit szájon puszilni magától értetődő.

2017. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%

Ez undi. Nekem még a sima, gyorsan cuppanós szájrapuszi is beteges, de ez, ami a fotón van már egyenesen bizarr. Jó hogy a nyelvét nem dugja ki közben.

Szerencsére a mi családunkban az arcra puszi a szokás, a száját csak a szerelmemnek csókolgatom.

2017. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
A mi családunkban soha nem volt divat a szájra puszi, nekem nagyon visszatetsző.
2017. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%

Ha egy -pedofíl- nő csókolja hosszasan és nagy átéléssel -csukott szemmel- szájon a kisfiút az csupán "családi szokás".

Ha ezt egy férfi teszi, elviszik a rendőrök!

Na ennyit az egyenlőségről.

2017. jan. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
egyiket sem kellne csinálni, nekem ne mondja senki hogy az ilyen jót tesz a gyerek pszichoszexuális fejlődésének
2017. jan. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!