Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok, visszaszedjem...

Mit gondoltok, visszaszedjem tőle a mackómat?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém (12) és a szüleink elváltak, ő apával maradt, mi pedig messzire költöztünk így sajnos nem látjuk egymást olyan gyakran.

Amikor itt aludt, akkor egy időben folyton láttam, hogy ott volt az ágyában a mackóm, amit a barátomtól kaptam, viszont ezt mindig mikor láttam nap mint nap visszapakoltam a macit az én ágyamba. Miután elment, hiába kerestem a plüssömet, nem volt sehol... A legközelebbi látogatásakor rákérdeztem, akkor mondta, hogy anya rakta el a táskájába, mert azt hitte, hogy az övé.

Szerintetek gonoszság lenne, ha visszakérném?



2016. okt. 23. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem gonoszság, mondd meg hogy olyantól kaptad aki kedves a számodra. De a helyedben vinnék valamit helyett a kisfiúnak hogy ne hiányozzon neki a maci. - végül is nem a gyerek hibázott.
2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Sztem ne.
2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BlackLove ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki egy másikat, és mondd meg neki, hogy cseréljetek! :)
2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem gonoszság visszakérni, sőt. Egy 12 éves gyereknek már tisztában kell lenni azzal, hogy nem hozunk el máshonnan dolgokat. Ha az anyja hozta el, akkor neki magától kellett volna visszaadni. Nem 2 évesről beszélünk, aki ezt csak tanulja, 12 éves!

Kérd vissza nyugodtan, nem kell semmit se cserébe adni, de kedves légy, ne hibáztasd!

2016. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem neked kell eldöntened. Ha ragaszkodsz ahhoz a macihoz, és vissza akarod kérni, akkor kérd, nem gonoszság.

Ha inkább neki adnád, azt is megteheted.

Te hány éves vagy?

2016. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az anyja az én anyukám is, akivel élek, fogalma se volt róla, hogy kié a maci. Őt egyébként már kérdeztem azt mondta simán visszakérhetem.

Egyébként 18 éves vagyok :)

2016. okt. 24. 06:41
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Én a helyedben nem kérném vissza tőle. Egy 12 éves gyereknek többet tud jelenteni egy plüss maci, mint egy 18 évesnek.
2016. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Én nem kérném vissza.
2016. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne visszaszedjed, hanem kérd vissza. Simán. Kedvesen. Ha úgy látod, hogy nem szeretné visszaadni, akkor ajánlj fel helyette egy másikat cserébe.
2016. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

"Egy 12 éves gyereknek többet tud jelenteni egy plüss maci, mint egy 18 évesnek."

Annak a tizennyolc évesnek is sokat jelenthet az a maci, hiszen fontos neki akitől kapta.

2016. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!