Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a "menő" az oviban most?

Mi a "menő" az oviban most?

Figyelt kérdés
Most lesz 5 éves az unokaöcsém, és a szülinapi bulin ott lesz mindenki aki az oviból számít neki, szeretnék valami igazán menő szülinapi ajándékot venni hadd legyen egy kicsit "menő" a barátai között, de nem tudom most mi a nagy szám az oviban, autója rengeteg van és ha jól tudom mostmár a transformens is kiment a divatból, vagyonokat nem tudok költeni ajándékra (több tizezrekre gondolok itt) 2000-5000 ft-ig tudnék elmenni árban. Tudnátok olyat írni aminek biztosan örülne egy 5 éves kisfiú?! :)

2015. jan. 20. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mi most voltunk szülinapi buliban, szintén 5 éves fiúk. Nálunk most menő minden ami Angrys, közte a Tescoban újra kapható plüssök is, zoknik, pólók, pulcsik. Meg a kukabúváros játékok.
2015. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) erről a kukabúvárról életemben nem hallottam, nade google a legjobb barátom majd segit ;) köszönöm!!
2015. jan. 20. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Fogadj fel neki bohócot, aki hajtogatós lufit csinál. Vagy arcfestőt.
2015. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de játszóházi buli lesz szóval lesz ott minden ami kellhet.
2015. jan. 20. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleit kérdezd meg! Csak azért mondom, mert nálunk is mindenféle divat van az oviban, de a lányomat nem érdekli egyik sem, megy a maga feje után, és nem biztos, hogy az a menő, amit ő szeret, de ha pl. kapna egy Pipipopo babát, amiért odáig vannak most az ovis lányok, és majdnem mind azt kért karácsonyra, szerintem sírva is fakadna, hogy ő nem szereti a babákat. :-D
2015. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

4,5 éves kisfiam van és nálunk pl. egyáltalán nem divat sem az Angry birds sem a transzformers (szerencsére :)


Az én fiam buliján nagyon menő volt a sok könyvtől, kirakótól, kiszínezhető giszöntvényfigura szettől, amiket kapott a kis barátaitól.

Ő a dínókért/békákért/kígyókért/krokodilokért rajong, úgyhogy ilyen témában kapott kis legószettet, puzzle könyvet, öntőformát stb.- de ilyen volt a meghívó is :)


A lego és a playmobil mindig menő, azzal nem nagyon lehet mellélőni és ha szerencséd van, akkor 5-6 eFt-ért már kaphatsz egy szettet.


...egyébként pedig nem attól lesz menő, hogy milyen tárgyai vannak, hanem attól, hogy hogyan viselkedik a többiekkel és milyen barátai vannak. Remélhetőleg még ilyen idősen tényleg egymást kedvelik és nem azt, hogy ki mit hord és mit néz a tévében :)

2015. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban is angry birds plüss mánia van a fiúk körében.
2015. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%
A Busta lemez szerintem hatásos lenne.
2015. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a Verdák a menő,de a fiam utálja.Ő spongyabob rajongó.Verdás kis gatyát egy év után kitalálta,hogy nem akarja hordani.A legjobb barátja utál legózni,ő imád.

Amivel talán nem lősz mellé az egy távirányítású autó,de nem biztos,hogy van hozzá terep,illetve szülei se biztos hogy örülnének neki.

Kérdezd a szüleit :D

2015. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezd a szülöket ,ne azt nézd mi pistikénel a menő hanem gyerek mit szeretne.
2015. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!