Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egyre ellenségesebb, bántóbb...

Egyre ellenségesebb, bántóbb velem a húgom mióta dolgozni kezdtem. Zavarja, hogy 19 éves még nem voltam "úgy" egy sráccal sem. Féltéken a barátomra is. Miért lehet ilyen, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken lettem 19. van egy fiú barátom aki meglepet egy gyönyörű karkötővel és el mentünk moziba ez alkalomból.

A húgom pedig úgy várt haza,hogy” végre megdu.ott már” mivel csak barátok vagyunk nyílván nem.

Rendszeresen hozza fel a sz.x témát és szól le,hogy nekem kéne őt tanítanom nem neki engem.

Soha nem kértem,hogy világosítson fel. Lelki oka van annak,hogy nem volt még barátom se és senkivel nem történ soha semmi intim dolog. ennek az oka az”apám” ezért is váltak el anyával.

Anya nem engedi,hogy találkozzon velünk, vagy beszéljen velünk.


Ma Valentin-nap alkalmából anyát befizettem szempilláshoz (rég kiakarta próbálni).

Majd 18 óra fele haza mentünk borozni(nem berúgni ,holnap mindketten szabadnaposak vagyunk)

A húgom pedig számon kért,hogy miért nem neki fizetem a pillást illetve őt mért nem lepem meg folyton apróságokkal mint anyát. Anya minden pici jelentéktelen dolognak örül (pl: topjoy, szerencse süti , „legyen szép napod Anya” felírat a tükrön) Míg neki lehetetlen jó ajándékot találni(karácsonyra iphonet várt tőlünk de nem azt kapott,hisztizett)


A fiú barátom aki meglepett tetszik neki a srác 26 múlt a húgom 16 …

Szokott „áradozni” a srácról „ kivan gyúrva, fitness versenyző, jó az autója,drága ruhákat hord)

pont azokat a tartja szempontnak ami lényegtelen lenne, nem a pénztől lesz jó ember valaki.

Talán picit féltékeny is. Még augusztusban rosszul lett a kutyám és 50km-re tudták csak kezelni, nincs autónk így őt kértem meg,hogy ha tud elvinne e minket. Onnantól kezdődtek a megjegyzések:mért nem jössz össze vele?, lefeküdtetek e már? hülye vagy,hogy nem! majd akkor én mert jól néz ki…stb.


Most már napi szinten megy,hogy hoztam e neki valamit, meg hívom e ide vagy oda, és hogy mi van a sráccal, midig szűz vagyok, nem érzem cikinek hogy elmúltam 18 és senkivel nem voltam még…


Bántó főleg ha a szüzességemről faggat.


Mit tudnék vele kezdeni?

Kicsit pénz éhesnek érzem, hogy lehet leszoktatni róla ,hogy ne ezt nézze?


Bocsánat hosszúra sikeredett, válaszokat előre is köszönöm.



2017. febr. 14. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked úgy tűnik, több eszed van, mint neki. Miért nem veszel részt te is a nevelésében, észhez térítésében?
2017. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg visszaolthatod, hogy te legalább nem vagy egy pénzéhes, külsőségekkel foglalkozó rib... Bár amilyen felfogása van, legfeljebb röhög rajta egy jót.


El kell fogadnod, hogy más az értékrendetek. Valahogy azt kellene elérni, hogy tiszteletben tartsa a tiédet.

2017. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy szerintem még anyát sem tiszteli. Nekik is rengeteg vitájuk van, ha anya hét végen éjszakás és nem engedi el bulizni, ugyan úgy elmegy 6ra legkésőbb haza jön,hogy anya ne vegye észre... de az nem tűnik fel neki,hogy én itthon vagyok és tudom,hogy elment.
2017. febr. 14. 22:55
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves most a húgod? Lehet, nem ártana egy kicsit magára hagyni, csak hogy ráérezzen arra, mennyi mindent köszönhet nektek. Értem én ezalatt, hogy ne adjatok pénzt neki bulizásra, ne takarítsatok utána, ne mossátok ki a ruháit, stb. Ha ennyire odáig van érte, akkor fizesse a bulikat a pasija, illetve tisztítson magára.
2017. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, most vettem észre, hogy 16 éves. Látszik, hogy alaposan elolvastam a kérdést...
2017. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nincs pasija... legalábbis remélem mert nem tudunk róla


Tojást se tud csinálni, mosógépet,mosogatógépet se tudja elindítani.

egyszer vett porszívót a kezébe akkor is tönkre ment.

Van hogy a wc-t nem keféli le rendesen... nyilván rá van szólva.


Ha nem kap is megoldja, gondolom meghívják vagy nem tudom.

2017. febr. 14. 23:15
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Szóval lényegében a hölgy egy ingyenélő igénytelen "képződmény". De hogyan fajult ez el idáig? Házimunkában egyáltalán nem segít nektek? Hogyan hagyhattátok ennyire el őt, hogy nem tud se mosni, se főzni?


Ő már nagyon régen el lett rontva, amit nagyon nehéz lesz rendbe tenni. Valamiért van az az érzésem, hogy ez szép szóval nem fog menni, hanem keményen fel kell lépnetek vele szemben. Ennek eredményeképp hisztizni fog és meg fog utálni titeket, és sajnos csak a szerencsén fog múlni, hogy belátja-e később, mennyire buta volt. Vagy így hagyjátok, ahogy van és majd ha szüksége lesz rá, megtanulja magától.

2017. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hugodat istentelenül szájba kéne végni, mikor rákezd erre a szex témára. Ne is haragudj, de aki ilyen mérhetetlenül ostoba, az csak az ilyen "beszédből" ért.

Vagy szólj vissza. Igen, szűz vagy, és? LEgyél olyan, mint ő, akit kézről-kézre adnak a fiúk?

2017. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Van egy ocsmány állatfaj, az elkényeztetett, buta ri**nc. Sajnálatos módon a hugicád is egy ilyen.

Már most meg van keseredve, mert őt ezek szerint már jópáran megdugták, de kapcsolatra egy pasinak sem kellett, sőt, még csak ajándékokat sem kapott senkitől, mert annyit sem ér, és ezt tudja is magáról, csak nem ismeri be.

Nyilvánvalóan irigy rád, amiért van munkád, van életed, van udvarlód, és nem vagy kiégve, mint ő már most.

Egy felszínes, ostoba kis liba.

Elhiszem, hogy nem akarod bántani, mert a testvéred és szereted, de az ilyet csak egy módon lehet kezelni, mégpedig kőkeményen. Az ilyen lányokat nem hatja meg a beszélgetés, a kedvesség, hiszen látod, már most nem érdekli más, csak az iphone meg a gazdag pasik. 16 évesen. Ez NEM normális.

Küldjétek el pszichológushoz, mielőbb eladja magát valamelyik sarkon egy szép nyakláncért.

Ha pedig megjegyzéseket tesz rád, nyugodtan szólj vissza neki, hogy csak azért, mert ő 16 évesen több f**t fogott, mint kilincset, neked még nem muszáj. Majd magába néz.

Ajándékot pedig véletlenül se kapjon egyikőtöktől sem. Semmit. Tanulja csak meg, hogy hol a helye.

2017. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, ha velem a taknyos húgom így beszélne, akkora pofont kapna minden alkalommal, hogy csak úgy röpködne faltól falig. Nem értem, miért kell mindent megengedni.
2017. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!