Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya kiakadt a barátomra,...

Anya kiakadt a barátomra, mert paraszt volt. Hogy simíthatnám el a dolgot?

Figyelt kérdés

Igazából még nem tudják itthon, hogy a barátom. Apa főnökeként és egyik barátjaként ismerik (29 éves).

Tegnap volt az egyik közös barátjuk névnapja és elmentem megünnepelni. És kicsit sokat ittak. A barátom hozzá van szokva a bulikhoz, de apa nem... A telefonját elvette a barátom és viccesnek gondolta, hogy apa nevében írogat sms-eket hajnal 3-kor anyának, amik elég trágárak voltak még szerintem is.


Úgyhogy itthon most áll a bál, apa állítja, hogy nem ő írta ezeket és xy bocsánatot fog kérni, anya meg azt mondogatja, hogy nem akarja látni, nem érti, apa hogy lehet vele jóba, amikor mindenkit kihasznál és egy utolsó féreg, stb. Szóval a terv, hogy holnap bemutatom itthon a barátomat, kicsit tönkrement...


De azért szeretném, ha anya nem lenne róla ilyen negatív véleménnyel. Mit tehetnék így?


2014. nov. 22. 12:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

Neked bejönnek az olyan pasik, akik hajnali 3-kor sunyiban elvett telefonról trágár sms-ekkel bekavar más kapcsolatába?


Furcsa ízlésed van...

Én két lábbal rúgtam volna ki.

2014. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%

Akkor is így fogsz örülni, hogy ő a "barátod", amikor apád munkanélküli lesz és a szüleid válnak miatta?


Rögtön felmondanék, ha megtudnám, hogy a suttyó baromállat főnököm dugja a kicsi lányomat.

2014. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
A barátod minimum anyud elé áll és bocsánatot kér a baromságaiért, plusz virág is neki stb. De kétlem hogy ezek után nagyon jó véleménnyel lenne róla. Lehet ezután bármennyire megnyerő is, anyudnak ez fog róla eszébe jutni.
2014. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

1. Apa nem lesz munkanélküli.

2. A szüleim nem fognak válni. Ennél komolyabb problémákat is kibírtak már.


Tudom, hogy a barátom hibázott és ezzel ő is tisztában van, tudja, hogy ezzel most messzire ment.

2014. nov. 22. 12:18
 5/46 Deákné Vászna ***** válasza:
78%
A barátod apukád főnökeként nem fog őszintén bocsánatot kérni. Én a helyedben elgondolkodnék, hogy biztos ő kell nekem?
2014. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
30%

Erdekes felallas.

Apa nyalizik a suttyo fonoknek, munkaert.

Kislany nyalizik fonoknek, aki dugdossa, hogy apukanak legyen munkaja.

Szegeny anya/feleseg, oneki miert kell majd nyalizni?

2014. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj felnőttként mondom neked hogy ez a fiú úgy átfog téged vágni mint s**** a palánkon.
2014. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu ez a kérdés, akkor nem nagyon tudok mit írni erre, mert nem igazán találok szavakat sem a te mérhetetlen ostobaságodra, sem a barátod bunkóságára.
2014. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Párkapcsolati tanácsokat nem kérek. Az rám és a barátomra tartozik, hogy mi van közöttünk.

Sem naiv, sem ostoba nem vagyok. Tisztában vagyok mindennel.

2014. nov. 22. 12:37
 10/46 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, mit csinálsz, ha anyukádnak van egy kis esze és emberi méltósága, nem lesz jó véleménnyel a barátodról.
2014. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!