Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kitalálták, hogy...

A szüleim kitalálták, hogy nyomulok a barátomra. Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt egy teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatban. Mivel albérletben élek, a szüleim elvárják, hogy a nyarat otthon töltsem. Nem mehetek el a családjához, nem találkozhatok vele egy napra sem, mert a féltenek, hogy a nyomulásommal (?) elrontok egy normális kapcsolatot, ,mert a fiúnak kellene udvarolni.

A fiú egyébként heti 50 órát dolgozik, ezért utaznék én 400 km-t hozzá. Sírás, veszekedés van az ügyből mindig, a közös barátainkkal sem mehetünk el nyaralni 4 napra a Balcsira.

Szeretik a szüleim őt, de féltenek... Mondjátok azt, hogy nem nekem vannak túlzottan nagy igényeim!



2013. júl. 13. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felnőtt nő vagy és agyilag érett,akkor fogod a kis tatyódat és mész.
2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja, 21/L
2013. júl. 13. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, mi az hogy nem engednek el nyaralni a Balatonra? Ilyenről még nem is hallottam.
2013. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miből fakadhat ez a túlzott féltés. Haladni kell a korral.
2013. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, van önálló kereseted, ha menni akarsz, nem elkéredzkedsz, hanem mész. Ennyi.
2013. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy! Ideje lenne ennek megfelelően kezelni a szüleidet. Elhiszem, hogy kellemetlen nekik nemet mondani, vagy ellenszegülni, de azért lássuk be, messze vagy már a gyerek szinttől. Ha el akarsz menni, menj. Ennek persze párhuzamos igénye lenne az anyagi önállósodás. Munka nem ártana és akkor pénzed is lenne arra, hogy élj és utazz az engedélyük nélkül. Egyetem mellett dolgozom, mindent meg lehet oldani, cska akarni kell. El sem tudtam volna képzelni, hogy 21 évesen megszabják nekem, hova mehetek, kihez, és hogy véleményt alkossanak a kapcsolatomról. Semmi közük hozzá.
2013. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, és gondolom dolgozol, tehát a szüleid nem szólhatnak bele. A szüleid száz évvel le vannak maradva, meg borzasztóan féltenek. Teljesen normális igényeid vannak. Ne hagyd, hogy minden lépésedet megszabják a szülők, mert teljesen megszokják, és mindenbe beleszólnak majd.
2013. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de a szüleid fizetik az albérletet?
2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És évközben azt csinálhatsz, amit akarsz, csak nyáron nem? Mondd meg a barátodnak, hogy kérjen el a szüleidtől. Biztos bejönne nekik.
2013. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tanul a kérdező, azért akarják, hogy nyáron hazamenjen.
2013. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!